Tablet Tercihi

Kodla Büyü

kafkas

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar tablet konusunda pek bir ilgim ve bilgim yok.

Babama hediye almak istiyorum.
Günlük gazetelerini okuyabileceği, 2-3 haber ve futbol maçlarının video özetleri izleyebileceği, ekranı büyük, şarjı uzun giden bir tablet arıyorum.

Sizin böyle alıpta memmun olduğunuz, fiyatı çok ta abartı olmayacak önerileriniz var mı?

Selamlar saygılar

Sayın hocam, fiyat olarak limitiniz nedir?
10 inç ekranlı, 200-300 TL ise çin malı tabletleri, 500-750 ise samsungun tab 4 falan, 1000 TL ise ipad'in o fiyatlardaki modellerinden biri.

hocam 500 ün üstüne çıkamam maalesef,
Polypad darkevopad piranha gibi markalara falan baktım internetten, çok mu kötüdür bu markalar?

Tabletten ben de anlamam ama geçen yıl çocuklar harçlıklarıyla Artes Q1003 aldılar. Onlardan çok ben kullanıyorum. Gayet memnunum. Bahsettiğim tableti bir araştırın derim...

Şarj konusunda iPad üzerine tanımam hocam. Şu an iPad Air'ler bile 850 lira. Bence iPad 3-4 bulabilirsen 500-600'e alabilirsin.

Samsung tab4 t230 her türlü işinizi görür.Çinli tablet yerine samsung tavsiye ederim.350 tl gibi bir fiyatı var.

öneriler için teşekkür ederim :+1: farklı alternatiflere de açığım

Samsung'un 7 inç ekranlı olanlarından almak isterseniz 350-400'e alabilirsiniz. 10 inçlikleri 500-700 arasında, siteleri dolaşırsanız, kampanyaları, indirimleri yakalarsanız 500 küsüre bulabilirsiniz.
Çinli tabletlerin şarjı uzun olmuyor, ekran kaliteleri düşük oluyor. Kamera vs. olayına girmiyorum bile. Çocuklar için çinli tabletler idare eder ama yetişkinler için yeterli olmayacaktır.

geçen yıl biraz araştırmıştım
gözlemlerime dayanarak çakma markalar almayın hepsi aynı markalar farklı ve çabuk bozuluyor (hilevel aldik iki ayda pert) ayrıca üzerinde ips ful hd falan yazıyor ama çözünürlük kontrast felan berbat
tavsiyem samsung, asus, lenovo, huawei, gibi markalar alın
yinede çakma marka alacaksanız çift kameralı çift çekirdek işlemcili 2gb ramli olanından garantisi iyi olanı araştırın netten onu alın

kafkas' Alıntı:
hocam 500 ün üstüne çıkamam maalesef,
Polypad darkevopad piranha gibi markalara falan baktım internetten, çok mu kötüdür bu markalar?
dark evopad aldım internetten sakın bulaşmayın derim

Dark evopad çift hatli hem tel ozellikli hem tablet aldim. Alir almaz güç bela geri yolladim sakin ola almayin hic tavsiye etmem. Performansindanda hic memnun kalmadim ayrica.

Geri