Tabletini Teslim Etmeyenler

Kodla Büyü

pasha16

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba
Tabletini teslim etmeyenler için hiç tutanak tuttunuz mu? Bu süreçte neler yapmak gerekiyor. Elinde örnek tutanak olan ve bu süreçte neler yaptığını paylaşan olursa sevinrim.

tablet teslimi diye bişey yok, sadece emekli olan, ihraç edilenden filan alabiliyoruz, öğrenciye hibe zaten, öğrenim dışına çıkan öğrenci için ise tablet artık sizindir, garanti servis siz uğraşacaksınız gibisinden tutanak tutuyoruz okul ve veli imzalıyor o kadar.

emekli olacak olanlar tableti iade etmezse emekliliğini onaylamayın diye söylendi il toplantısıdan, benden önce emekli olanlarınkini bile getirttim, yok kayboldu filan diyorlar, yeni tablet seti almanız gerekiyor o zaman diyorum, bi süre sonra bulup getiriyorlar tableti.

Öğrenciye hibe edilen tablet zavallı öğretmenden isteniyor öyle mi? Öğretmene zerre değer verilmediğinin bir kanıtı daha. Öğrenciler şu an tabletleri rootlayıp çatır çatır satıyor. Alım satım sitelerinde yüzlerce örnek var. Tamam siyasiler milyonlarca öğrencinin velisine oynayacak tabii oy potansiyeli onlar bana kul olacak hali yok ama sırf siyasi emeller uğruna insanlar bu kadar aşağılanmamalı. Şuna da şükür gerçi, öğrenciye bedava dağıtılan tablet öğretmene maaşından kesinti yapılarak da verilebilirdi. Bunun için devletimize minnet duymuyor değilim.

Geri