Tabletleri formatlarsak bir sorun olur mu?

Kodla Büyü

samsunluyasir

Site Gezgini
Arkadaşlar bende etab 5 var. Öğrencilerimize tablet dağıtılmadığı için okulda kullanamıyorum. Evde çocuklar youtube izliyorlar. Şimdi ben bu tableti formatlayıp, normal tablet haline getirebilir miyim? Getirirsem herhangi bir yasal durumla karşılaşır mıyım?

hayır hocam.kısıtlamasız yeni romlar yayınlandı.araştırıp bulabilirsiniz.

hayır hocam.kısıtlamasız yeni romlar yayınlandı.araştırıp bulabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim hocam. Peki bu rom'ları bakanlık mı yayınladı? Ben aldığımdan bu yana herhangi bir root veya format işlemi yapmadım. Ama play store'dan kurduğum program, tableti kapatıp açınca kayboluyor.

Hocalarım herşeyi yaptım ama cihazı pc'ye bağlayınca sadece şarj oluyor. Aygıt yöneticisinde vs kesinlikle çıkmıyor. İnternette araştırdım youtube da izledim ama olmadı. Nedir problem acaba?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsan onun için mtk yazılım yüklemen gerek. İşletim sistemin için uygun yazılımlar var bende.

Hangi işletim sistemini kullanıyorsan onun için mtk yazılım yüklemen gerek. İşletim sistemin için uygun yazılımlar var bende.

win 10 pro hocam. Ayrıca yine bazı sitelerde win 10'da aygıt yöneticisinin görmesine gerek yok, direkt flash tools ile işlemi yapın denmiş. Onu da denedim ama tablet yine şarj alıyor sadece.

Son düzenleme:
Hocalarım an itibariyle flash tools ile rom atabildim. Nasıl olduğuna gelince, benim pc'de 2 usb 2 de type-c girişi var. Bundan önce 3 kez usb, 1 kez de type-c uç bağlantısı ile o girişi kullanmıştım ama olmamıştı. Yukarıdaki düzeltmeyi yapıp, yine netten birkaç mtk dosyası indirdim kurdum ve etki etti mi bilmiyorum ama type-c bağlantısı ile rom attım. İlgilenen herkese teşekkürler.

Fatih projesi sitesindeki etab 4 romu yükledim fakat Google dan film sitesi dahi acmiyor ev ağımdan girmeme ragmen MEB engeli diyor ? Çözümü olan var mı veya su romu yukle daha iyi diye önerisi olan ?

root atıp mdm ve ilgili programları kaldırman lazım. youtube incele örnek videolar var.

Geri