Tablette VSınıf İle Tahtaya Eba Video Aktarabilen Var Mı?

Kodla Büyü

scarkci

Aktif Üye
Bizim okulda yaklaşık bir hafta önce F@tih ağlarına internet geldi. (sadece büyük F@tihlerde) İnternet gelmesi ile tabletteleri yavaşdan kullanmak gerekiyor. Öğretmen tabletinden Vsınıf uygulaması ile ders başlattığım zaman Eba ders içeriklerinden bir ders videosu indiriyorum. Bu videoyu tahtaya ve öğrenci tabletlerine normalde aktarabiliyoruz. Fakat ben tahtayı derse bağladığım halde tahtaya video aktarılmıyor. Acaba faz-I olmasından kaynaklanan bir durum mu? Başaran arkadaşlar varsa nasıl yaptıklarını anlatabilirler mi

Tahtada v sınıf uygulaması yok faz 1 lerde . V sınıfı kurdunuz mu güncelleme yapılacaktı

ucamus' Alıntı:
Tahtada v sınıf uygulaması yok faz 1 lerde . V sınıfı kurdunuz mu güncelleme yapılacaktı
Tahtaya Vsınıf kurdum, tablet görüntüsünü tahtaya aktarıyor, tablet ile tahtayı uzaktan kontrol edebiliyorum ama ders videolarını tahyata aktarmada işlem yapmıyor.

Hocam siz videoyu tahtaya gönderip orada açmak istiyorsunuz sanırım. Böyle bir şey yapılmıyor bu programda. Sadece ekran görüntülerini aktarabiliyoruz.

marmarabote' Alıntı:
Hocam siz videoyu tahtaya gönderip orada açmak istiyorsunuz sanırım. Böyle bir şey yapılmıyor bu programda. Sadece ekran görüntülerini aktarabiliyoruz.
Hocam izlediyseniz eğer Fatih Projesi Etkileşimli Sınıf Yönetimi (ESY) Eğitimi kursunda videoyu tahtaya ve öğrencilere gönderme işlemi yaptı

Hocam denedim ama şu an videoyu aktaramıyor bile. Ya programda bir sıkıntı var mdm güncellemesi filan yapacaklarda öyle çalışacaksa bilmiyorum. Ekran görüntüsünü aktarabiliyorum sadece

Merhaba, hocam ben tabletten tahtaya vitamin videosu gönderdim ve direk açtı. Sanırım program ile ilgili bir özellik. Diğer sınıflarda aynı şeyi yaptığım da açmadı. Videonun açıldığı tahta da koruma programı yok. Bunun etkisi olabilir diye düşündüm.

Geri