Talim Terbiye ve Egitek Ziyareti

Kodla Büyü
Merhaba arkadaşlar biz atanmayan bilişimciler http://www.facebook.com/groups/311601932183934/ adresinde organize oluyoruz ancak sayımız bir hayli az.

Önümüzdeki hafta içi Talim Terbiye Kuruluna ve Egitek Genel Müdürlüğü'ne geleceğimiz hakkında bilgi almak için ziyaretler düzenleyeceğiz. Bunun için Ankara'lı ve Ankara'ya yakın olan BT öğretmenlerimizi de yanımızda görmek istiyoruz.

Ankara'dan şu an gruptan 3 kişi hazır, sayımız siz bt öğretmenlerinin desteği ile artarsa geleceğimiz hakkında etkili bir ziyaret yapabiliriz.

Malum biz atama bekleyenlerin sıkıntısı kadar siz bt öğretmenlerinin sıkıntıları da çığ gibi büyüyor. Bu sene bt sınıfları da kapatılınca ne olacak sonumuz bilemiyorum. Bu ve benzeri sorulara yanıtlar arayarak hakkımızı aramaya geliyor musunuz?

ankaralı arkadaşları bu etkinliğe katılmaya davet ediyoruz..mesleğine sahip çık.... :++: :idea:

metin hazır sadece mesleğine sahip çıkacak 2 ya da 3 saatini ayıracak.... :?: :alkis:
teknolojik

hocam sabah büyük umutlarla baslıgı actık ama sanırım bt öğretmenleri durumundan memnun. 180 kişi okumuş kimse oralı olmamış. sanıyorum geleceğini merak etmiyorlar.

Yavuz Akbulut' Alıntı:
hocam sabah büyük umutlarla baslıgı actık ama sanırım bt öğretmenleri durumundan memnun. 180 kişi okumuş kimse oralı olmamış. sanıyorum geleceğini merak etmiyorlar.
bence birçok kişi birşeylerin düzeleceğine olan inancını kaybetti artık

Ankara memur şehri olduğu için insanlar, kanunlara yasalara herşeye bağlılar. Haksız bir uygulama da olsa emirdir karşı çıkılmaz mantığıyla kaderimiz diyip boyun büküyorlar sanırım. Benim anladığım bu. Yoksa böyle birşeye nasıl kayıtsız kalınır anlamıyorum.

hocalarım şimdiden 6 kişi olduk ancak hepsi sanırım gruptan çıktı, henüz bilgisayarbilisim.net ten bir destek gelmedi. Lütfen bu başlığı son mesajlarda sürekli gösterelim bir hafta boyunca en azından herkes görsün. Haftaya birkaç kişi daha olursa gelecekle ilgili olumlu ya da olumsuz bir bilgi alabileceğiz.

Yüreğimiz sizlerle eğer Ankara dakiler duyarsız kalacaklarsa burdan bikaç fedakar bulunur bence...

Vallahi hocam Ankara'daki ve yakınlarındaki hocalara ayıp olmasa ve maddi olarak şu an sıkıntılı olmasam Erzurum'dan kalkıp gidip bizzat görüşeceğim.b :sleep:

Daha öncede Ankara da yasal bir bildiri okuyacak BT öğretmeni aranmış fakat bulunamamıştı. Fakat norm fazlası atamaları başladığı anda "yardım, acil," başlıklı bir sürü konu açmıştı Ankara daki öğretmenler.. Hatta esprili cevaplar bile verilmişti..

Tabi Ankara da olup önemli makamlarla bizzat görüşmeler yapan zümrelerimizinde hakkını yememek lazım.. :alkis:

sedo' Alıntı:
Daha öncede Ankara da yasal bir bildiri okuyacak BT öğretmeni aranmış fakat bulunamamıştı. Fakat norm fazlası atamaları başladığı anda "yardım, acil," başlıklı bir sürü konu açmıştı Ankara daki öğretmenler.. Hatta esprili cevaplar bile verilmişti..

Tabi Ankara da olup önemli makamlarla bizzat görüşmeler yapan zümrelerimizinde hakkını yememek lazım.. :alkis:
Hocam bu resmi binaları Ankara'dan başka bir yere taşımayacaklarına göre mecbur Ankaralı arkadaşlar elini taşın altına koyacak.
Bizde özellikle 2. söylediğiniz zümrelerden arıyoruz eğer kaldıysa ortalıklarda.

Güncel...

Ayrıca umduğumuzu bulamadığımız için site yönetiminden bir ricamız var, lütfen sitedeki tüm üyelere ya da olabiliyorsa

Ankara'daki üyelere bu konu hakkında bir bildirim maili gönderin... 5-10 kişi çıksa bir kaç saatini ayırsa bu konuya tüm atanamayan ve atanan bilişim öğretmenlerinin geleceği hakkında olumlu ya da olumsuz bilgi alabiliriz.

Malum herkes şimdi ne olacak diyor, en azından en kötüsüde olacaksa haberimiz olsun ki ona göre bizde kararlar alalım...

BT ÖĞRETMENLERİ KAÇ KEZ TOPLANABİLİP BİR ŞEYLER YAPABİLDİ DE, BİR ŞEYLERİN DÜZELECEĞİNE OLAN İNANÇLARINI KAYBETTİLER. KABUL EDİN ARTIK, HERKES OTURDUĞU YERDEN ŞİKAYET ETMEKTEN MEMNUN. BİRİLERİ ONLARIN YERİNE UĞRAŞSIN VE DURUMU DÜZELTSİN DEĞİL Mİ?

Forumda sürekli dert yanan arkadaşlara duyurulur... Neden bu tarz etkinliklerle hakkımızı savunmuyoruz anlamak mümkün değil.

ya bizim sonumuz ne olacak böyle??? o kadar sıkıldım ki belirsizliktennnn

Geri