Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: SICAK FIRSAT! BLUETOOTH AKILLI SAAT 30TL ÜCRETSİZ KARGO!!!

BuyinCoinsTR' Alıntı:
allpier03' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:
BuyinCoins.com‬ TÜRKÇE ALIŞVERİŞ REHBERİ http://www.buyincoins.com/?r=bic/tr

İlk kez alışveriş yapacak yeni üyelerimiz tanıtım indirimimizden de yararlanabilir :idea:

ilk kez alışveriş yapacağım tanıtım indirimi nasıl elde edeceğim. Kupon kodu rica edebilirmiyim.

Sayın @allpier03, lütfen rehberimiz kayıt adımlarını yeniden gözden geçiriniz. Saygılarımızla...
sayın hocam ben takit ettim üyede oldum kodu girince kabul etmiyor bir haftadır beklıyorum

Hiç yurt dışından alışveriş yapmadım, bu yüzden alıp ta beğenmeyen, elinde fazla olan varsa, satmayı düşünenler varsa almaya talibim arkadaşlar...

BuyinCoinsTR' Alıntı:
yusufpb' Alıntı:
Hiç yurt dışından alışveriş yapmadım, bu yüzden alıp ta beğenmeyen, elinde fazla olan varsa, satmayı düşünenler varsa almaya talibim arkadaşlar...
Yusuf Bey, sitemizden alışveriş herhangi bir yurtiçi online mağazadan yapacağınız alışverişten farksızdır.
Sizler için hazırlamış olduğumuz sitemiz adım adım Türkçe alışveriş rehberinden faydalanabilirsiniz.
Dilerseniz soracağınız sorularınıza da yanıt vermekten memnuniyet duyacağız. Saygılarımızla...
Paypal yok kredi karti ile alisveris yaprsak herhangi bir sıkıntı yaşar miyiz?

murat bey ürün siparişini bu gün verdim kaç günde gelir. bilginiz varmı?

Re: SICAK FIRSAT! Renk Renk Spor Bileklik LED Saatler 5.75TL !!!

üyeliğim aktif olmuyor bir türlü.
maile gelen aktivasyon linkine tıklıyorum ama tekrar gönder düğmesi çıkıyor

sitenizde türkçe dil seçeneği seçilince ödeme ve sayfa geçişleri çok kasıyor.
bu demek oluyor ki çeviri yapan kodlar sıkıntılı veya da dil problemi var.
düzelmeniz iyi olur.

bu saattin açıklamasında samsung, lg, ve sony için diyor bende htc marka telefon var bu saat telefonumla uyumsuz mu acaba.

BuyinCoinsTR' Alıntı:
xodeda' Alıntı:
bu saattin açıklamasında samsung, lg, ve sony için diyor bende htc marka telefon var bu saat telefonumla uyumsuz mu acaba.
Hayır değil :) Android ve IOS tüm akıllı cihazlar ile (tablet pc ve telefon) uyumludur.

teşekkürler şipariş vermeyi düşünüyorum.

sipaişimi tamamladım fakat ödeme noktasında hata verdi. Sanal kredi kartı kabul edilmiyor mu acaba.

hesabımdan bakıyorum siparişim görünüyor fakat ödenmedi yazıyor.

Re: BuyinCoins.com EN UCUZ YURTDIŞI ALIŞ-VERİŞ TECRÜBENİZ!

BuyinCoinsTR' Alıntı:

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=YWwt1fFgNvY

SICAK FIRSAT :idea: U8 Bluetooth IOS ve Android Uyumlu Her Renk Akıllı Saat

Ürün Linki: http://www.buyincoins.com/item/62651.html Kargosu Ücretsiz Sadece 30 TL :+1:

Bu ürünü aldım falat size tavsiye kesinlikle almayın. Neden mi ?
1- Ürün kesinlikle sitede gösterilen ürün değil onun çakması.
2- Şarj çok az gidiyor telefon ile senkron edince 3 saate kapanıyor. senkronsuz olarak kullanmak gerekiyor (O saman smart özelliği ne işe yarayacak ise )
3- Ürün görsellerinde analog saat modeli üründe yok sadece roma rakalmlı analog bir saat var bir tane de dijital ama kutusunda görünen değil.
4- Türkçe dil desteği yok.
5- Yazılım desteği saatte bulunan qr kod ile telefona yüklenerek yapılıyor.. Sakın yüklemeyin. Telefon sürekli bir yerleri aramaya çalışıyor. yurtdışı aramaları kapattım. Sürekli arka planda çağrı uygulamasını açmaya çalışıyor. Uygulamayı sildim.
6- Buradan BuyincoisTR üyesinin açıklamasını bekliyorum. Paramı nasıl alırım. Bunu yazın ki Sizden alışveriş yapanlar bilsin. Yüze yakın yurtdışı siparişi yapan ben ilk defa sitenizi kullandım ve pişmanım. Ne yapmak gerekiyor ?

nosTRa' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:

Ürün Linki: http://www.buyincoins.com/item/62651.html Kargosu Ücretsiz Sadece 30 TL :+1:

2- Şarj çok az gidiyor telefon ile senkron edince 3 saate kapanıyor. senkronsuz olarak kullanmak gerekiyor (O saman smart özelliği ne işe yarayacak ise )
3- Ürün görsellerinde analog saat modeli üründe yok sadece roma rakalmlı analog bir saat var bir tane de dijital ama kutusunda görünen değil.
5- Yazılım desteği saatte bulunan qr kod ile telefona yüklenerek yapılıyor.. Sakın yüklemeyin. Telefon sürekli bir yerleri aramaya çalışıyor. yurtdışı aramaları kapattım. Sürekli arka planda çağrı uygulamasını açmaya çalışıyor. Uygulamayı sildim.
6- Buradan BuyincoisTR üyesinin açıklamasını bekliyorum. Paramı nasıl alırım. Bunu yazın ki Sizden alışveriş yapanlar bilsin. Yüze yakın yurtdışı siparişi yapan ben ilk defa sitenizi kullandım ve pişmanım. Ne yapmak gerekiyor ?

12 Kasımda ürünü sitede bulamayan bir arkadaşa muadil bir ürünü 8 $ fiyatta başka yerde görüp önermiştim. Ama şimdi iletimi göremiyorum. Şimdi gelelim sizin kullanıcı yorumunuza, eleştirilere de açık olmak lazım. Bunu da silmeseler bari :)

Re: BuyinCoins.com 'da BLACK FRIDAY Büyük İNDİRİMLER !!!

kara cuma yüzünden az kalsın başımı yakacaktım.Allahtan para yok olum dedim zorla kendime.... :mrgreen:

E27 5W 60 LEDs 3528 SMD Cover Corn Spotlight Light Lamp Bulb Warm Pure White

aldım
Özelliklerinde 50.000 kullanım ömrü yazıyor.
led lambalar bildiğim kadarıyla uzun ömürlü ama toplamda bir kaç ay ancak kullanmışımdır.
Hemen bozuldu.

nosTRa' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:

iyiki almamışım, ucuz etin yahnisi misali:)

BuyinCoinsTR' Alıntı:
hacounter' Alıntı:
E27 5W 60 LEDs 3528 SMD Cover Corn Spotlight Light Lamp Bulb Warm Pure White

aldım
Özelliklerinde 50.000 kullanım ömrü yazıyor.
led lambalar bildiğim kadarıyla uzun ömürlü ama toplamda bir kaç ay ancak kullanmışımdır.
Hemen bozuldu.
Belirtilmiş olan kullanım ömrü anahtarın tek sefer açıldığından ledlerin ömrü dolana kadar ölçülen ortalama değerdir.
Ancak günlük kullanım senaryosu, şebekedeki voltaj ve gerilim farkları ile kullanım alışkanlıkları nedeniyle çok değişkendir.
Bu sebeple aydınlatma ürünlerinde 3 ay kullanım ömrü görebileceğiniz gibi led lambalarınızı 3 sene de sorunsuzca kullanabilirsiniz.

devamlı kullanmadığım balkonumdaydı.
evde hiçbir cihaz lamba bozulmazken o bozuluyor.
tabiri caizse çok güzel kıvırmışsınız :)

Bende u8 saat aldım.
Tabii ki arkadaşalrınki gibi gelen saatin u8'le alakası yok.
Neyseki saatin tüm özellikleri çalışıyor.
Yinede iade etmek istiyorum ama kime...

osmanozdemir03' Alıntı:
Bende u8 saat aldım.
Tabii ki arkadaşalrınki gibi gelen saatin u8'le alakası yok.
Neyseki saatin tüm özellikleri çalışıyor.
Yinede iade etmek istiyorum ama kime...
gelen model resimdeki modelden farklı mı?.. arkadasın yazdığı sorunlar varmı peki hocam. arama yapması.. bağlantı kurunca 3 saatte sarjıının bitmesi gibi.. bende almayı düşünüyordum ama yorumlardan sonra tereddüt ettim... dier modeller nasıl acaba

Re: Mucize Silikon Deri Üzeri Onarıcı Yama! Ücretsiz Kargo!

Görüntü aynı fakat bütün özellikleri çalışıyor fakat kullanışlı değil
bağlantı kurulduğunda şarjı fena değil ama adım sayar, müzik dinleme vb. özelliklerini kullandığınızda çabuk bitiyor.

Re: Hepsi Bir Arada Sevimli Kumanda! Ücretsiz Kargo! 13.45TL

Şu yukarıdaki ürün bilgisayar faresi olarak da kullanılabiliyor ise süper, alabilirim.

Re: Hepsi Bir Arada Sevimli Kumanda! Ücretsiz Kargo! 13.45TL

sitede en altta özelliklerinde wireless mouse olarak kullanabileceği yazıyor.siteyi ilk defa inceledim, ordan mı sipariş veriyoruz doğrudan?

Re: BuyinCoinsTR Facebook Hediye Yağmuru 3 BAŞLADI ! ! !

Item Code: P070301
Bu üründen aldım powerbank 50.000 mah
Sırf led lambası var diye aldım.
50000 mah olacağına pek ihtimal vermiyordum. Ama en azından 10.000 dir diyordum
Çok kötü 5000 mah bile değil 3000 lik telefonu ancak bir kez şarj ediyor.
Türkiyede 10.000 mah powerbank bile 30 tl nin altında hemde öbür gün elinde.

bir de note 3 batarya aldım 4200 mah.
orjinali 3200 mah
kötü durumdaki eski pili bile ondan çok daha iyi

Yani fake ürünler dikkatli olun!

Geri