tam kapanma sonrası btr'lerin durumu

Kodla Büyü
çok güzel yorumlamışsınız hocam. o sertifikalıları bir devre dışı bıraksalar çok iyi olacak. umarım bir gün o sertifikaları iptal olur. yalakalıkla iş yapmamakla birebirler. ama elbet çıkıyor ne oldukları nerden geldikleri meydana.
hocam çok yaşayın siz meseleyi anlamışsınız, dediğiniz gibi elbet çıkıyor ama onlardan çıkana kadar emin ol kaç tane bilişimciyi bu tür konular için alçakça harcadılar haddi hesabı yok bir söz vardır çamur at izi kalsın sinek küçüktür ama mide bulandırır derler ya bizim branştaşların hali böyle bu tür insanlara bir şekilde denk gelenlerin hepsinin başına gelmiştir belki bir kaç tane insan evladı ras gelmiştir oda zaten istisnadır.

"Bakan Selçuk, tam kapanmada öğretmenlerin okula gitmeyeceğini de açıkladı."

bakan beye btr lerin durumunu sormayı unutmuşlar ne yazık ki:)

btr nin sonunda öğretmen yazıyor ama
yine de gitmek isteyen olabilir. ek ders alamaz, hayır bana ekders vermeyin diyen olabilir, vs vs
daha da onlarda kendi bilir.

"Bakan Selçuk, tam kapanmada öğretmenlerin okula gitmeyeceğini de açıkladı."

bakan beye btr lerin durumunu sormayı unutmuşlar ne yazık ki:)

btr nin sonunda öğretmen yazıyor ama
yine de gitmek isteyen olabilir. ek ders alamaz, hayır bana ekders vermeyin diyen olabilir, vs vs
daha da onlarda kendi bilir.
Bazı Btrler bu habere çok üzüldü.

Tam kapanma sürecinde hiçbir öğretmenimiz okula gitmeyecek. Öğretmenlerin okula gitme zorunluluğu olmayacak.

tüm öğretmenler diyor iste daha neyi zorluyor bazi arkadaslar btr si ctrl alt delete si mi var bu işin biz ogretmeniz btr bir gorevlendirme neticede. bakan bey trt haberde aciklamis bu saat sonra müdürler de dahil kimse gel diyemez dersede yanit bakan beyden alıntı ile verilir.

https://www.trthaber.com/haber/gundem/bakan-selcuk-okullar-2-temmuza-kadar-acik-olacak-576633.html

ağayı kızdırmayin konu silinsin diye yönetime başvururum haaa :D

Bakan Bey, Müdürler bile okula gitmeyecek dedi. O zaman müdürlerde fiilen görev yapmadığı için ücret alamaz.( Not: her fırsatta öğretmenin ücretini kesmeye çalışan müdürler için yazılmıştır)
Hocam bakanın açıklamasında müdürler bile okula gelmeyecek diyor ama müdür yardımcıları için bir şey demiyor. Şimdi müdürler okula gitmeyecek müdür yardımcıları okula mı gelecek bunu mu anlamalıyız? Benim kafam karıştı da?

Hocam bakanın açıklamasında müdürler bile okula gelmeyecek diyor ama müdür yardımcıları için bir şey demiyor. Şimdi müdürler okula gitmeyecek müdür yardımcıları okula mı gelecek bunu mu anlamalıyız? Benim kafam karıştı da?
ilahi hocam koca bakan müdür müdür yard. hizmetli kantinci de gelmesin diye tek tek mi sayacak idari amir gelmiyorsa olay bitmistir. dahasi mi var bu isin

Yıllar önce mesai saatleri müdür yardımcısı çalışma saatleri esastır diye bir madde vardı görevlendirmelerde, kar tatilinde 20km yoldan çağırmıştı beni okul müdürü. Artık eğitim öğretim saatleri yazıyor. okullarda öğrenci varmı? yok, eğitim öğretim var mı? yok. Daha niye yoruyorsunuz kendinizi. Okulda ders yoksa btrnin okulda işi yok.

bizde Salihli ilçe koordinatörümüz yazı attı bugün "sokağa çıkma yasağı nedeniyle Eba Destek Noktaları hizmet vermeyecektir" diye.

Bakan canlı yayında açıkladı okulda okul müdür öğretmen dahil hiç kimse zorunlu bir durum olmadığı sürece bulunmayacak...

Bakan canlı yayında açıkladı okulda okul müdür öğretmen dahil hiç kimse zorunlu bir durum olmadığı sürece bulunmayacak...
bakan açıklasa ne olacak, bakan şubat ayının sonunda tüm öğretmenlerin aşılaması bitecek dedi, nisan ayı oldu, bitti mi? Bakanın sözlerine itibarım yok benim, kendine olan güven çok fena sarsıldı geç kalınan uygulamalar ve kararlar yüzünden. resmi yazıya bakarım ben.

IMG-20210429-001510.jpg

sizin okullara da benzer yazı geldi mi bilmiyorum.

Bakan beyi bende anlamış değilim. Çok büyük umudum vardı ama boş çıktı. köy okulu öğretmenlerini aşıla sonra kapat, ilkokulları kapat sonra sınıf öğretmenlerini aşıla. Dönem başından beri 8 ve 12 . sınıflara eğitim veren öğretmenleri hala aşılama. Bunu bile göremedi. Tüm bunlar öngörülebilir kararlardı.

10 11 12 sinde uzaktan uzaktan eğitim de yokmuş, bu yukarı da olan yazıyı, kim yolladı acaba 5 gün için.
valla dillendire dillendire btr ler okula dedirtcekler. okuluda üzerimize zimmetlerler artık.

Peki acaba bize bu süreçte ek dersimizi verecekler mi?
hani bazı arkadaşlar klavye basinda yazıyorlar ya müdür şunu diyemez il bunu diyemez diye...bunu tecrübesizliğe bağlıyorum... Devletin dili resmi yazıdır...
Biz bilisimciler olarak bireysel hareket edersek ...sesimizi çıkarmak isterken yalnız kalirsak...daha çok şey yazarız bundan önceki yıllar gibi...

Son düzenleme:
Bana da müdür bugün görev kağıdı yazdı. Acil bir durum olursa çağırırız hocam dedi. Zaten haftada 2 gün gidiyordum. Diğer günler canlı dersim vardı. Tamam dedim ne diyim

Aynen açık ve net. Bu yazı yeni olduğu için haberleri yoktur. WhatsApp'dan gönderin haberleri olsun.

"Haa siz de gelecekseniz beraber gideriz okula" deyin :)

evrak1619713296300-udf-1-jpg.69686

personel genel müdürlüğü gitmeyin diyor, il mem eba noktaları açık olacak gidin diyor. okul açık olmayacak ama eba noktaları açık olacak. okulun camını kırarak gireceğiz galiba içeri.

Bu hangi il hocam? 10,11,12 Mayıs'ta uzaktan eğitim bile yok. Milli Eğitim Bakanı okula idareci bile gelmeyecek diyor. Artık bu başka bir boyut. Kanunsuzluk...

hocam inanın ben de anlamadım. bakanlık kimse gitmeyecek diyor, il mem eba noktaları açık olacak diyor. okul kapalı olacak ama okulun içindeki eba noktası açık olacak. nasıl olacaksa.

Geri