Tapatalk Kullanımı

Kodla Büyü

cmtrkr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Forum yeni altyapıya geçtiğinden beri foruma tapatalk üzerinden girilmiyor. Bu konuda bir çalışma var mı? yoksa bundan sonra tapatalk kullanamayacak mıyız?

Bir admin vardı hocam. (kusura bakmasın siteye Epeydir uğramıyorum ve nicckini unuttum) geçen yıl Eylül'de tapatalk sözünü verdi sanırım pek vakti yok ama bir ara bakarım dedi
Tapatalk için
.
NOT; Bu aralar site bitcoin ve etherium madenciliğine döndü. Ben de o yüzden uzağım. Tapatalk olsa tabiki günde 10-20 bakıyordum.

Yeni alt yapı mobil uyumlu olduğu için hocam tapatalka ihtiyacımız kalmadı.
Hocam tapatalk ayrıydı. bildirimler vs - en azından benim açımdan- bir forumu tapatalk ile takip etmek çok daha kolay oluyordu. Tarayıcı üzenden hele birde mobilde aynı tadı vermiyor malesef. Bir istek olarak aklınızda bir köşede kalsın. Tam olarak sistemin işleyişini bilmesemde kolay bir işlemse yeniden aktif edilmesini istiyorum.

Tapatalk ın yeni xenforo alt yapısına include edilmesi bir sıkıntı değil, güç getirir.
Site navigasyonunda kolaylık sağlar.

Korsan hocam ileri bir zamanda tapatalk desteği ni yapacağını yazmıştı.
Bekliyoruz

@COBOL hocam açıkcası ben Tapatalk desteğinin geleceğini düşünmüyorum.
Adminlerin açıklamasına bakarsak site zaten mobil uyumlu o yüzden gerek yok. İşe birde site yönetimi açısından bakarsak bazı iş ve işlemler için gerekli olan maddi kaynağın reklamlar ile karşılanması durumu diye düşünüyorum. Zira şuanda herhangi bir konu başlığına tıkladığımızda direkt bir popup reklam açılmasını buna bağlıyorum.

Tapatalk uygulaması ile sağlanan konuları takip etme, bildirim alma vs. özellikleri ve daha doğrusu forumu mobilde uygulama şeklinde kullanabilme için uygun bir zamanı bekliyoruz.

@OZOGUL hocam doğru görmüş. forum da herkesin bir emeği var, bir harf yazandan devasa paylaşımlara varana dek herkesin desteği ile ayaktayız.

Maalesef en çok ziyaret edilen sitelere baktığınızda, malum görsel ve multimedya içeriklerle veya magazinsel içerikler ile sitelerinin daha fazla ziyaret almasını ve sitede kalma süresini uzattıklarını görüyoruz.

Sunucu masrafları malum ağır. Buna rağmen reklam yayıncısına etik değerlerimiz nedeniyle uygulamadığımız yaptırım kalmadı.

Doğru olan neyse o çizgide gidiyoruz. Bu konuda forumun daimi üyelerinin de bizim gibi düşündüğünden eminiz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Hocam reklam denen şeymi kaldı?
Şu anda gecenin köründe cep telefonumdan tapatalksız bir bilişim sitesi forumuna DOLPHİN BROWSER kullanarak yazıyorum ki reklam vs. yok. Dolphin block göstertmiyor. (TABİKİ TAPATALK İLE GEZMEK BAŞKA OLURDU) Yani şu anda bile reklam denen sıkıntı yok. 4-5 yıldır hiç reklam derdim olmadı (memurlar.net reklam bolluğu ile sağolsun çare bulmaya teşvik edip gözümü açtı)
Lakin mesaj yazmak bile tapatalk olmadan sıkıntılı. Message box dar ve yazdıkça kaymıyor. Bu mesaj için bile 2 kere düzenlemeye girdim.
Kaldı ki chrome ile girsek bile, iki adet reklam engelleme mekanizması (addBlocker eklentisi) var.
Yani bu devirde addBlock kullanmadan browser navigasyonu, HacıMurat kullanmak gibi.
Sadece Youtube da reklama çare bulamadım. Maalesef.
.
.

Tabii ki reklam geliri site işletmek için de gerekli. Para para para. Gözü körolsun.

Son düzenleme:
AdBlock u pasif ettim. Biraz dolaştım. Zaten bu sitede dikkati bozacak sayı ve büyüklükte Reklam da yokmuş.
Kimse şikayet etmesin.
ESEN KALIN
73

Hocam reklam denen şeymi kaldı?
Şu anda gecenin köründe cep telefonumdan tapatalksız bir bilişim sitesi forumuna DOLPHİN BROWSER kullanarak yazıyorum ki reklam vs. yok. Dolphin block göstertmiyor. (TABİKİ TAPATALK İLE GEZMEK BAŞKA OLURDU) Yani şu anda bile reklam denen sıkıntı yok. 4-5 yıldır hiç reklam derdim olmadı (memurlar.net reklam bolluğu ile sağolsun çare bulmaya teşvik edip gözümü açtı)
Lakin mesaj yazmak bile tapatalk olmadan sıkıntılı. Message box dar ve yazdıkça kaymıyor. Bu mesaj için bile 2 kere düzenlemeye girdim.
Kaldı ki chrome ile girsek bile, iki adet reklam engelleme mekanizması (addBlocker eklentisi) var.
Yani bu devirde addBlock kullanmadan browser navigasyonu, HacıMurat kullanmak gibi.
Sadece Youtube da reklama çare bulamadım. Maalesef.
.
.

Tabii ki reklam geliri site işletmek için de gerekli. Para para para. Gözü körolsun.

addBlock plus youtube reklamlarını tamamen kaldırıyor chrome eklentisinde.

tapatalk olsa iyi olurdu sırf bu forumu takip etmek için kurmuştum bayağıda iyiydi ama şimdi mobilden girmek eziyet. girmiyorum bu sebeple.

@COBOL hocam açıkcası ben Tapatalk desteğinin geleceğini düşünmüyorum.
Adminlerin açıklamasına bakarsak site zaten mobil uyumlu o yüzden gerek yok. İşe birde site yönetimi açısından bakarsak bazı iş ve işlemler için gerekli olan maddi kaynağın reklamlar ile karşılanması durumu diye düşünüyorum. Zira şuanda herhangi bir konu başlığına tıkladığımızda direkt bir popup reklam açılmasını buna bağlıyorum.
Tapatalk güncel versiyonu zaten hiç tadı yok. Ben şahsen çok eski bir versiyonu kullanıyorum. Kaç kişi eski versiyonu bulup ta kullanacak ta, site reklam geliri düşecek?
Bu da yönetimce bilinsin istedim.

Tapatalk güncel versiyonu zaten hiç tadı yok. Ben şahsen çok eski bir versiyonu kullanıyorum. Kaç kişi eski versiyonu bulup ta kullanacak ta, site reklam geliri düşecek?
Bu da yönetimce bilinsin istedim.
Hocam şüphesiz sizinle aynı fikirdeyim bu konuda.

Geri