Tarayıcıyı çalıştırmak İçin

Kodla Büyü

MEMEK

Süper Üye
Süper Üye
HP laserjet 3055 bir tarayıcı-faks-yazıcı var hepsini kullanabiliyoruz ama nedense tarayıcı kullanamıyoruz. Bu tarayıcı kullanabilmek iç.in eskradan bir şeye ihtiyacımız var mı?

TARAYICININ küçük boyutlu bir dosyası var onu kurdunuz mu genellıkle yazıcıyı kurarken o gereksız dıye yuklenmıyor bazen

Hocam Tarayıcı önceden yüklü. O dosyanın ismi nedir? Nette arayayım bulayım

hocam baslattan hpscan programı var sanırım gri renkte bir program önceden yüklü ise oraya bak bi

Hocam normalden tarayıya bir şey koyarken ve taramayı başlat denildiğinde otomatik olarak çıkması gerekmez miydi?

bazen kendi görmeye bilir hocam ayarları ile oynanmış olabılır ben hp kullanıyordum onda mesela illa dediğim hpscan diye kucuk bır yardımcı programı vardı her seferınde ordan açtırıyordu namussuz

yataylimit' Alıntı:
MEMEK' Alıntı:
Hocam o programı indireyem ve kurayım .
Çk tşk ederim

Bir şey kurmayın. Paint'i açın. Dosya menüsünden "Tarayıcıdan veya kameradan"ı seçin, tarayıcı çalışacaktır :)
Win 7 yüklü ise farklı bir yöntem olarak Denetim Masası - Aygıtlar ve Yazıcılara girip o cihazın ismi üzerinde sağ tıklayıp Taramayı Başlat diyerek de kullanabilirsiniz.

fahrican' Alıntı:
yataylimit' Alıntı:
MEMEK' Alıntı:
Hocam o programı indireyem ve kurayım .
Çk tşk ederim

Bir şey kurmayın. Paint'i açın. Dosya menüsünden "Tarayıcıdan veya kameradan"ı seçin, tarayıcı çalışacaktır :)
Win 7 yüklü ise farklı bir yöntem olarak Denetim Masası - Aygıtlar ve Yazıcılara girip o cihazın ismi üzerinde sağ tıklayıp Taramayı Başlat diyerek de kullanabilirsiniz.

Hocam aynisini yapptim hocam tarayici ba;lat d'yorum .ikmiyor iste sorun orada

Geri