Tasarım için yardım, fikir ve yorumlarınız önemlidir.

Kodla Büyü

tati

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar tasarım konusunda çok yeteneksiz olduğum için websayfası işi almıyorum, ancak bu defa kıramayacağım bir arkadaşım ricası üzerine bir site tasarlamam gerekiyor ve tasarım konusunda kötü olduğum için sizden yardım bekliyorum.

Genel şablon olarak aşağıdaki gibi bir çizim yaptım photoshop da. html5 css3 ile daha sonra kendim web için hazırlayabilirim. bana sadece bir tasarım lazım.
İlginize şimdiden teşekkürler.

https://www.google.com.tr/webhp?sourcei ... e+template

hocam hazır tasarımlar üzerinden gitmelisin bence. madem tasarım konusunda sıkıntın var o zaman hazır olanları incele bir iki gün. sanırım 200 den fazla tasarım incelersin iki günde. en beğendiklerini bir klasörde topla. sonra onların içinden tekrar inceleme yaparak tercih yap ve çalışmaya başla. böylece tasarım konusunda da geliştirmiş olursun kendini. Kaliteli tasarımları incelemek göz aşinalığı oluşmasını sağlar

Hocalarım sitede veri tabanına ihtiyaç yok ancak dediğim gibi göze güzel gelmesi, profesyonel olması ve kurumsallığı göstermesi için renk şekiller vs bu tür konularda yetenek yok :(

Bence de ücretsiz web temalarını taratın google den beğendiklerinizi bir klasöre atın onları inceleyin. hoşunuza giden birini kullanın.

Geri