tatile gitmeyi düşünenler... Nereyi tavsiye edersiniz?

Kodla Büyü
blue123' Alıntı:
kuşadası turizm uygulama oteline giden varmı...nasıl acaba?????????

gitiik hocam valla ne söyliim fena değildi. Sahile yakın manzara güzel püfür püfür esintisi var. Yani güzeldi ama bence tabikiii. 2 resim ekledim hocam. Ama eminim güzel ülkemde daha güzel yerler vardır.

Ekli dosyalar

• Fotoğraf1099.jpg
    Fotoğraf1099.jpg
    326.4 KB · Görüntüleme: 1,842
  • Fotoğraf1118.jpg
    Fotoğraf1118.jpg
    417.1 KB · Görüntüleme: 1,842
bence insan her tatile çıkışında daha çnce görmediği bir yere gitmeli. Bodruma gitmediyseniz bodrum güzel bir yer , bodrum kalesi görülmesi gereken bir yer, Bodrum fazla buyuk olmadıgı için 1 haftada hereyeirni gezersiniz ayrıca yaz aylarında giderseniz kırmızı ışıkta biile bir sürü ünlüye rastlıyorsunuz :) Bodrumun koylarını da görün çok temiz ve güzel sakin...

Biz balayına antalya kemere gitmiştik gerc,i simdi antalyaya atandık bizim için eski cazibesi kalmadı :) havası yeşilliği tatil için uygun bir yer...olimpos var...ve antalya merkezede çok uzak değil ...

denizi her zaman görüyoruz artık Kısmet olursa biz karadeniz turu düşünüyoruz ...

kafa dinlemek isteyenlere kaş derim, yarım ada da kalmalısınız. doğa, manzara dinginlik. yanlız denize bakan kısmı değilde bogaz gibi olan kısımdaki otellerde kalmanız tavsiye olunur.

biz ilk senelerde sadece otellerde vakit geçirmeyi tercih ediyorduk.. 5 yıldızlı herşey dahil otel konsepti için sadece Antalya derim... kemer olur, alanya olur, farketmez... ancak denizi açık deniz olduğu için, yüzmesi hiç zevkli değil...ancak daha sonra arabamıza atlayıp, görmediğimiz yerlere gidip, konaklamak istediğimiz yerlerde kaldık.. mesela manzara olarak Dalyan'ı, İzmir Şirince'yi, İzmir Özdere'yi tavsiye ederim... Bodrum'un havası tabiki bambaşka... mutlaka görmelisiniz.. Marmaris de çok güzel, ama ikisi de gereksiz kalabalık.. fethiye Ölüdeniz'in manzarası güzel ancak denizi gerçekten çok kirli... son zamanlarda çok kirlenmiş... Muğla Ören ve Akyaka da çok güzel, şirin yerler... denizini mutlaka beğenirsiniz... Kuşadası da çok dalgalı.... denizini çok beğenmedim.. ama diyorum ya, amaç bi yer görmek, keşfetmekse her yere sırayla gidin... Egemiz bambaşka bizim... :roll: bu yaz da dubrovnik turuna çıkmayı planladık eşimle... bakalım... artık yurt dışına açılıyoruz :)

eeeee' Alıntı:
biz ilk senelerde sadece otellerde vakit geçirmeyi tercih ediyorduk.. 5 yıldızlı herşey dahil otel konsepti için sadece Antalya derim... kemer olur, alanya olur, farketmez... ancak denizi açık deniz olduğu için, yüzmesi hiç zevkli değil...ancak daha sonra arabamıza atlayıp, görmediğimiz yerlere gidip, konaklamak istediğimiz yerlerde kaldık.. mesela manzara olarak Dalyan'ı, İzmir Şirince'yi, İzmir Özdere'yi tavsiye ederim... Bodrum'un havası tabiki bambaşka... mutlaka görmelisiniz.. Marmaris de çok güzel, ama ikisi de gereksiz kalabalık.. fethiye Ölüdeniz'in manzarası güzel ancak denizi gerçekten çok kirli... son zamanlarda çok kirlenmiş... Muğla Ören ve Akyaka da çok güzel, şirin yerler... denizini mutlaka beğenirsiniz... Kuşadası da çok dalgalı.... denizini çok beğenmedim.. ama diyorum ya, amaç bi yer görmek, keşfetmekse her yere sırayla gidin... Egemiz bambaşka bizim... :roll: bu yaz da dubrovnik turuna çıkmayı planladık eşimle... bakalım... artık yurt dışına açılıyoruz :)
hadi ya :) benim kardeşim de arkadaşıyla beraber dubrovnik turuna çıkmayı düşünüyor. maliyeti ne kadar hocam? kaç gece, konaklama nasıl vs... onunla konuşmadım da bilgilendirebilirsen iyi olur, merak ettim...

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
eeeee' Alıntı:
hadi ya :) benim kardeşim de arkadaşıyla beraber dubrovnik turuna çıkmayı düşünüyor. maliyeti ne kadar hocam? kaç gece, konaklama nasıl vs... onunla konuşmadım da bilgilendirebilirsen iyi olur, merak ettim...

hocam biz turlara genelde ets ile gidiyoruz... bu siteden inceledik, uygun geldi... kişi başı 740 euro civarı... 7 gece...

http://www.etstur.com/Yurtdisi-Tatil-Tu ... onaklamali

geçen yaz bayağı yer gezdik eşimle ama en beğendiğimiz yer fethiye oldu mesa suit diye bir yerde kaldık tam aile yeri 2+1 evleri kiralıyorsunuz yarım pansiyon kalıyorsunuz iyi bir pazarlık yapın vanlı bir aile işletiyordu yemekler süperdi tam aileye göre aracınızda varsa bence orayı tercih edin çünkü ölüdenize biraz uzak zaten çocukta varsa en rahat edebileceğiniz yerdir ölü deniz 4 kişi çok rahat kalır bence irtibata geçin

Biz geçen sene marmaristeydik. Alternatif tatil için güzel bir mekan..
http://www.cinarmuglaevleri.com/
Özellikle kahvaltısı harika. Oda+kahvaltı 90 tl ydi sanırım. Odaları da 1+1 şeklinde..
Bu senede jiva beach resort diye biyere gidiyoruz. Otel yeni açılıyomuş. Fethiye'de.

Önümüzdeki bahara yada yaza İtalya (venedik+roma+floransa) düşünüyoruz..Bu yazda Çeşme düşünüyoruz.. :)
tavsiye etmeyeceğim yerler olarak ta
Kuşadasını sevmedim..denizi çok iyi değil..

hocam aile ile gidilecek güzel bir tatil mekanı derseniz,muğla akyaka derim. sakin ve doğa ile iç içe.

Helal olsun hocalarıma bak be italya almanya ben memlekete gidecek para bulsam yeter bilgisayarımı açar pes oynarım
google earth ile dünyayı gezerim sanal da olsa...

rtyucel' Alıntı:
hocam eşiniz ve çocuğunuz ile gidecekseniz size geçen sene gittim bir apart oteli tavsiye ederim. Side de ki otel tam bir aile oteliydi. kesinlikle bekarları almıyorlardı otele.

web sitelerini yaptım diye demiyorum :D gerçekten çok memnun kaldım tavsiye ederim. ilgilenen arkadaşlar olursa web sitesi : http://www.ozgursaray.com

hocam siteye form gönderdim 2 hafta oldu cevap gelmedi acaba güncel değil mi site.bide fiyatları neydi bilgi verebilir misiniz?

Hocam güzel bir karadeniz turu terim kendi arabanız varsa Samsundan girip Sarp sınır kapısından geçip sınır ötesi gezip gelirsiniz. Harika olur konaklama yerleri de çok fazla ama önceden ayarlamak lazım tabi...bir de sınırlı zaman ayırmayın yanınıza muhakkak piknik malzemesi de olacak manzarayı ve ortamı beğendiğin yerlede oturup tasını çıkaracaksın altından dereler akan mekanlarda yiyip içip suyun sesini dinleyeceksin çok harika olur...

Side Eco Otium Club ı önerebilirim. Otel mükemmel. İmkanları süper. Fakat side oldukça sıcak. Odalar da klimalar var ama dışarısı çok sıcak oluyor. Çocuklar için gündüz oyunlar, dondurma saati vb. aktiviteler var. Gece animasyon gösterileri harika.

sami55' Alıntı:
Hocam güzel bir karadeniz turu terim kendi arabanız varsa Samsundan girip Sarp sınır kapısından geçip sınır ötesi gezip gelirsiniz. Harika olur konaklama yerleri de çok fazla ama önceden ayarlamak lazım tabi...bir de sınırlı zaman ayırmayın yanınıza muhakkak piknik malzemesi de olacak manzarayı ve ortamı beğendiğin yerlede oturup tasını çıkaracaksın altından dereler akan mekanlarda yiyip içip suyun sesini dinleyeceksin çok harika olur...

karadeniz turu bizim de hayalimiz ama bebişimiz daha çok küçük inşallah bir iki sene içinde :) karadenizin yeşili doğasını görmek için sabırsızlanıyorum...Allah nasip eder inaşllah..

ets tur ile akdeniz ege turu yapan var mı acaba? nasıl memnun kalanlar memnun kalmayanlar :?:
7 günlük için tüm ege ve akdeniz turlarını soruyorum

Geri