tatile gitmeyi düşünenler... Nereyi tavsiye edersiniz?

Kodla Büyü
FETHİYE / KALKAN diyorum.... Ötesi yok..mükemmel bir deniz.. sakin,temiz ve şık... Sonrada kaş'da bir kaç gün mükemmel bir tatil olur

Ölüdeniz hakaten ölmüştü geçen sene hiç beğenmedik kalabalık ve deniz çok kötüydü. denizin güzelliği ve sakinlik arayan bir tatil düşünüyorsanız antalya adresan derim denizi harika özellikle...

Mersin Gülnar İlçesi Büyükeceli Kasabası Bungalov Evleri
Adana Yumurtalık İlçesi
Balıkesir Edremit Akçay
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Güzelyurt Hariç) Diğer şehirler...

Mersin / (Susanoğlu) Atakent aile için oldukça güzel , şuan burdn yazıyorum otel Famira teras ta havuz, sabah açık büfe (orta halli) kahvaltı, kişi başı 50-75 biraz pazarlık payı var yani.

Fethiye geçtiğimiz yıllara göre bu yıl sönük bir sezon geçiriyor, deprem haberlerini pompalayanlar göbek atıyordur şimdi adi herifler sabah akşam depremle yatıp depremle kalktılar televizyonlarda. :-1:

arkadaşlar malum tatil yaklaştı:) planları yapılmıştır ama biz eşimle geç kaldık sanırım, bu sene arabamıza atlayıp akyaka, bodrum ve marmaris var buralarda daha önce kaldığınız yarım pansiyon yada oda kahvaltı bi yer var mı nokta atış istiyorum teşekkürler

Benim tavsiyelerim şöyle...

1. Pasaport çıkartın. Zamanı geldiyse muhakkak yeşil...
2.Uygun fiyatlı bilet kampanyalarını takip edin...
3.Her fırsatta yurt dışına çıkın.

İlla öyle 5 yıldızlı oteller, çok pahalı yemekler olmasına gerek yok. İlla gönlünüzde bir aslan yatıyordur. Tedirginlik yaşıyorsanız bir Türk olarak zorlanmayacağızı ülkelerden başlayın. Mesela Almanya, Yunanistan ya da Bosna...

Otel kalitesi olarak: Antalya, Kemer, Belek
Turistlik gezi, kültür gezisi vs olarak: Antalya
Sakin bir tatil: Asos civarı
Güzel hava, güzel iklim, güzel deniz: Altınoluk
Güzel koylar, tekne ile geziler için: Marmaris

Sinop ve çevresi akliman hamsilos inceburun mutlaka görün, Türkiye deki tek fiyortu görmelisiniz. el değmemiş kirlenmemiş ve ekonomik bir tatil istiyorsanız. ulaşım için karayolları güzel ve yoğunluk yok.

Benim tavsiyelerim şöyle...

1. Pasaport çıkartın. Zamanı geldiyse muhakkak yeşil...
2.Uygun fiyatlı bilet kampanyalarını takip edin...
3.Her fırsatta yurt dışına çıkın.

İlla öyle 5 yıldızlı oteller, çok pahalı yemekler olmasına gerek yok. İlla gönlünüzde bir aslan yatıyordur. Tedirginlik yaşıyorsanız bir Türk olarak zorlanmayacağızı ülkelerden başlayın. Mesela Almanya, Yunanistan ya da Bosna...

Kesinlikle katılıyorum, pandemi sürecini istisna tutuyorum. ama normal şartlarda en güzeli bu, artık teknoloji sayesinde dil konusunda da sorun yaşanmaz. ufkunuzu hayata bakışınızı etkileyecek yurtdışını görmek..

Pandemi sureci nedeniyle herkesin oldugu gibi Benim suanda otellere bakis acim malesef negatif ben villa yazlik tarzinda yerlere bakiyorum ki dusuncemde mugla taraflari agir basiyor.
Her nenkadar pandemide olsa eminimki antalya ve yakinlari tiklim tiklim olacaktir.sadece gecengun haberlerde bayram i firsata cevirerek 10.000 arac bodruma gecis yapti diyr hatirliyorum

Güzel yerler hep kalabalık hocam. Nereye gideceksin .Karadeniz bile kalabalık oluyor diyorlar.

Geri