TEBLİĞLER DERGİSİNDE KULÜP KONUSUNA ATIFTA BULUNULDU

Kodla Büyü

ppll

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni yayınlana Tebliğler Dergisinde Btr ile ilgili bir maddeye değinilmiş. Kulüp ile ilgili lakin 10 ay önce değerli bir arkadaşımızın Bakanlığa yöneltmiş olduğu kulüp ücreti ile ilgili sorusuna istinaden ödenmekte olan kulüp ücretleri çalışmakta olduğum ilde kesilmeye başlandı. Bu dergiye göre kulüp ücreti ödenir mi ? Ya da bunlarda halen görev yapabillirsiniz ama ücretini veremem mi demek istediler ? Konu hakkında fikri olan paylaşabilir mi ?

971b1151-6bd8-445b-868a-8f4a63755f9f.jpg

Arkadaşlar yeni yayınlana Tebliğler Dergisinde Btr ile ilgili bir maddeye değinilmiş. Kulüp ile ilgili lakin 10 ay önce değerli bir arkadaşımızın Bakanlığa yöneltmiş olduğu kulüp ücreti ile ilgili sorusuna istinaden ödenmekte olan kulüp ücretleri çalışmakta olduğum ilde kesilmeye başlandı. Bu dergiye göre kulüp ücreti ödenir mi ? Ya da bunlarda halen görev yapabillirsiniz ama ücretini veremem mi demek istediler ? Konu hakkında fikri olan paylaşabilir mi ?

Ekli dosyayı görüntüle 73933
2016 yılından beri kah burada kah telegram gruplarında yazıyorum md 10. Görevlendirilen öğretmenlere Fatih Projesi BT rehberliği görevi olduğu günler eğitimöğretim saatleri içinde için Ek-1’de belirtilen görevlerin dışında nöbet görevi dahil başka birgörev verilmeyecektir. Görevlendirilen öğretmenler eğitim öğretim saatleri dışında mevzuatıdoğrultusunda belletmenlik vb. görevleri yapabileceklerdir denmektedir yani BTR görevi saatlerinde yapılan rehberlik DYK kulüp vs hiçbir il ödeyemez ben açabilirsem kulüp veya DYK egzersiz vs özellikle okul saatleri hariçinde açtım açamyorsam ısrar etmedim

Ekli dosyalar

• bakanlik_btro_2015.pdf
    451.4 KB · Görüntüleme: 22
hocam görev verilir demiş görev verilirse ücretide verilir daha ne yazsinlar

Arkadaşlar yanlış anlamayında bu kulüplerde sizler neler yapıyorsunuzda bu kadar çok istiyorsunuz??? Ben sırf kulüp görevi,sınıf öğretmenliği vs verilmesin diye formatörlük yapıyorum. Amacım eleştirmek vs değil. Bu kulüpleri bu kadar cazip yapan ne, bana kişisel verileri verileri koruma kulübü vermişlerdi, inanın öğretmenlikten soğudum.

Arkadaşlar yanlış anlamayında bu kulüplerde sizler neler yapıyorsunuzda bu kadar çok istiyorsunuz??? Ben sırf kulüp görevi,sınıf öğretmenliği vs verilmesin diye formatörlük yapıyorum. Amacım eleştirmek vs değil. Bu kulüpleri bu kadar cazip yapan ne, bana kişisel verileri verileri koruma kulübü vermişlerdi, inanın öğretmenlikten soğudum.

Para

Bu kulüp heralde meb in en boş, en boşa giden parası, ne öğrencinin işine yarar, ne okulun işine yarar. Biri de çıkıp bitirelim şu saçmalığı demiyor yıllardır.

Geri