Tek tıkla e-okul fotoğrafları ayarlama

Kodla Büyü

afb

Üye
Robores isimli program:
Arkadaşlar e-okul için öğrencilerimin fotoğrafını çektim. Yüzlerce fotoğrafı 105x120 boyutunda ve yüz algılama özelliği ile tek seferde kaydettim.

Çok işime yaradı. Kullanımınıza sunuyorum.

Ekli dosyalar

• RoboRes.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,353
Çok işe yarayabilecek bir uygulamaya benziyor. Paylaşım için teşekkürler

Yüzü algılıyor gayet güzel de kırpıp kaydetme içlemi nasıl yapılıyor hocam sorması ayıp. Bulamadım butonu ben:) :oops:

Eline sağlık fakat gene fotoğrafları tek tek işlemek gerekiyor.

oyungezer' Alıntı:
Yüzü algılıyor gayet güzel de kırpıp kaydetme içlemi nasıl yapılıyor hocam sorması ayıp. Bulamadım butonu ben:) :oops:

kaydet butonuna basınca kendisi aynı klasöre kaydediyor. güzel bir program ama toplu olarak yapsa daha da güzel olurmuş. Teşekkür ederiz hocam.

teknovip.net siyesinde sırf eokul için geliştirdiğim bir uygulama var. Arkadaşlar deneyip eleştiri gönderebilir misiniz?

maxpro' Alıntı:
teknovip.net siyesinde sırf eokul için geliştirdiğim bir uygulama var. Arkadaşlar deneyip eleştiri gönderebilir misiniz?

hocam yaptığınız program toplu boyutlandırma yapıyormu?

five-stars.jpg

atungad' Alıntı:
oyungezer' Alıntı:

kaydet butonuna basınca kendisi aynı klasöre kaydediyor. güzel bir program ama toplu olarak yapsa daha da güzel olurmuş. Teşekkür ederiz hocam.
Arkadaşlar dosyalarınızın tümünü seçerek aç derseniz toplu olarak işlem yapabilirsiniz...

Daha önce forumda paylaşılmıştı. ben de burdan indirdim. belki işinize yarar.

Ekli dosyalar

• E-OkulResim.zip
    5.1 MB · Görüntüleme: 216
değerli arkadaşlar bu programın e-okul kısmını kullananız oldu mu?
Öğrenci bilgilerinin güvenliği açısından bir sakıncası var mıdır?
Fikri ve tecrübesi olan dostlar ne der bu hususta...

güzelmiş hocam denedim. Ben daha önce image resizer kullanıyordum. Bunda artı olarak yüz tanıma var :+1:

Geri