Tek tıkla e-okul resimleri hazır-133x171 px

Kodla Büyü
10 numara damlacık olmuş. xp için olanı kullandım. yaklaşık 90 kb civarında süper. eline emeğine sağlık.

"Bir program hatası nedeniyle damlacık çalıştırılamadı" diyor bende de hocam cs4 kurulu ve normalde çalışıyor photoshopum ? :shock:

jasminbote' Alıntı:
Arkadaşlar elinde şişirilmiş olan varsa yükleyebilirmi lütfen acil
Hepsini tek dosyada birleştirdim ilk mesajdan indirebilirsin.

raziyedüzgün' Alıntı:
"Bir program hatası nedeniyle damlacık çalıştırılamadı" diyor bende de hocam cs4 kurulu ve normalde çalışıyor photoshopum ? :shock:
İlk mesajda indireceğiniz damlacıklardan CS3 yazılı olanı kullan.

mesirim' Alıntı:
cs4 program çalışmayı durdurdu diye hata veriyo win 7 çözümü bulan var mı
Bunun için özel video bile çektim keşke ilk mesajı yada son merajları bir okuysaydınız.
http://dosyalar.isiltasarim.com/e-okull/e-okul.html

Sizin için birde ekran görüntüsü ekliyorum. :)

Damlacığa sağ tıklayın özellikler >uyumluluk >Tüm kullanıcıların ayarlarını değiştir çıkan pencerede bu programı yönetici olarak çalıştırı seç ardından uygula tamam de.

Ekli dosyalar

• win7-damlacık.jpg
    win7-damlacık.jpg
    498.9 KB · Görüntüleme: 2,366
Tam programı açarken çalışmayı durdurdu diye hata veriyor bunu Paint net gibi birşeyle yapamaz mıyız

mesirim' Alıntı:
Tam programı açarken çalışmayı durdurdu diye hata veriyor bunu Paint net gibi birşeyle yapamaz mıyız
Ekteki damlacığı kullanacaksın. İndirdikten sonra win 7 için önceki mesajımdaki ayarları yap çalışacaktır.

Ekli dosyalar

• e-okul Foto Küçültme Eski Versiyonlar için Photoshop CS3 gibi.rar
    50.4 KB · Görüntüleme: 76
Hasari hocam çok teşekkürler güncellenmiş paylaşımınız için. Eski halide çok işimi görmüştü, buda. Emeğinize sağlık.

Sağolasın hasari hocam. İlk mesajda yapılan değişikliğin tarihi yazsa iyi olur dimi arkadaşlar?

Arkadaşlar e okul sayfamı açıyorum menüler birbirine girmiş rapor çalışmıyor.ne yaptıysam olmadı.hızlı not girişi diyorum allta hiç bir menü çıkmıyor ne yapabilirim

hasari hocam, öncelikle eline sağlık;
şişirilmemiş versiyon çalıştı ancak şişirilmiş versiyonu çalışmadı. cs4 kullanıyorum uyumluluk vs ayarlarını yaptım program hatası nedeniyle çalışmadı diyor
bana şişirilmiş olan versiyonu gerekiyordu.. ne yapmak lazım

egitimci34' Alıntı:
hasari hocam, öncelikle eline sağlık;
şişirilmemiş versiyon çalıştı ancak şişirilmiş versiyonu çalışmadı. cs4 kullanıyorum uyumluluk vs ayarlarını yaptım program hatası nedeniyle çalışmadı diyor
bana şişirilmiş olan versiyonu gerekiyordu.. ne yapmak lazım
CS6 versiyonunu ile sorunsuz kullanabilirsiniz size pm attım.

Geri