Teknik Öğretmenlere Teknolojisi Mühendisliği Ünvanı Verilmes

Kodla Büyü
Eski mezunlara burdan ekmek çıkmaz hocam boşuna uğraşmayalım.

olur mu hıc tef fakultelerının teknolojı faultelerıne donusturulme amacı zaten tef fakultesı mezunlarının unvanının olmaması yök o kadar davaya gırdı ve kazandı tum tef fakultelerı teknolojı faultesıne donusturuldu bu tum kamuoyu tarafından olumlu karsılandı ve konusuldu sımdı yokun en son ısteyecegı sey teknık egıtım mezunlarını memnun etmemek olur bence cunku bu teknolojı faultelerı ıcın bırcok seyı karsılarına aldılar :++:

Sayın Hocam ünvan almak ben başta olmak üzere devlette çalışan Teknik Öğretmenlere bir katkı sunmayacaktır. Ha diyeceksin atanmayanlara faydası olur. Piyasada boşta gezen o kadar elek-elo mühendisi varken o ordunun nefer sayısı artmış olur. Ha bir dava mı imza kampanyası mı ne olacaksa şahsım adına desteklerim o başka.

katkı elbettekı sunacaktır sebebı hakkettıklerı unvana sahıp olacaklar hem devlette hemde ozel sektorde hak ettıklerı haklara ve sartlara sahıp olacaklar bırde duzen sonunda duzelecek sanayıde uretım yapan muhendısler olacak daha ne olsun

sayın hocam tef fakultesı mezunları magdur durumda su ankı sıstemde dort yıllık okuyorlar ve hıcbır unvanları yök bence yok cok ıyı bır kararla actı su fakultelerı de bır an once tef fakultelerıne gereken unvan verılmeye baslanacak yurtdısında zaten tef fakultelerıne muhendıslık unvanı verılıyor bunda buyutulecek bır sey yok turkıyedekı haksızlıgı da yök giderıyor sadece artık aşalım kendımızı uretım yapmaya bakalım alalım unvanımızı sadeec turkıyede ımza atmaya bakmayalım yurtdısına ve sektore ne kadar faydalı oluruz onu dusunelım su an kalan tef ogrencılerının mezun olması beklenıyor kararın uygulanabılmesı ıcın . Teşekkurler hocam sorunlarımızı duyurabılırsek ve arkasında durursak cozulebılır sorunlarımız ancak

8)

teknik öğretmenelere teknıloji mühendisliği ünvanı verilmelidir ama burda yazmakla ünvan alınmaz...

Teknoloji Fakültelerinin rektörlükten ve rektörlüklerin yökten talep de bulunması bir alternatif olur mu acaba?

makine öğretmeni ile makine mühendisi aynı değil ne yazık ki. doğrudan mühendislik ünvanı verilirse ve bu eski mezunlara özellikle verilmesi mühendislik okuyanlara büyük haksızlık bence.

yok değiştirilecekse değiştirilir. tüm kamuoyu bunu bilir ona göre öss de kazanıp gelir insanlar.

adam neredeyse full yanlışla öss de makine-otomotiv-inşaat gibi alanları kazanıp okuyor. bu adama mühendislik ünvanı vermek yalan yanlış projelere imza atma hakkı vermekten başka birşey değil..

ülkemiz insanı ben kazanayımda kime ne olursa olsun bakışında..

önce mühendislik ünvanı verilir bundan sonra kazanabilenler mühendislik eğitimi alarak ünvanıda alarak mezun olur. önceden kazanıp mezun olmuşlara bu hakkın verilmesini desteklemiyorum..

eğer ben durduk yere bilgisayar mühendisliği ünvanını alacaksam bu haksızlık olur. desteklemiyorum.

işte 2010 yılında başlayan bu süreçte olmaz olamaz diyenlere inat buralara geldik..Gene zorluklar çıkacak belki kontenjanlar düşük tutulacak ama bu iş başladı artık dönüş yok...

Geri