Okul Web Sitesi İç İçe İçerik kategorisi Listeleme Sorunu

Kodla Büyü

belmaduru

Üye
Okul Web Sitesiİç İçe İçerik kategorisi Listeleme Sorunu
Merhaba Arkadaşlar,Okul Web sitesinde toplam 9 tane ana menümüz bulunmakta,bu 9 ana menü içerisinde de Etkinlikler adında bir ana menü oluşturdum , bu menüye alt menü olarak da Belirli Gün ve Haftalar alt menüsü ekledim,Belirli gün ve haftalar alt menüsüne tıkladığımda da okulda yaptığımız; 29 Ekim Etkinliklerimiz ,10 Kasım Etkinliklerimiz ,23 Nisan Etkinliklerimiz,açılsın istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran görüntüsü 2022-10-22 220100.png

Böyle bir şey mi hocam. Böyle ise alt menüler ekleyerek yapabiliyoruz.

Okul Web Sitesiİç İçe İçerik kategorisi Listeleme Sorunu
Merhaba Arkadaşlar,Okul Web sitesinde toplam 9 tane ana menümüz bulunmakta,bu 9 ana menü içerisinde de Etkinlikler adında bir ana menü oluşturdum , bu menüye alt menü olarak da Belirli Gün ve Haftalar alt menüsü ekledim,Belirli gün ve haftalar alt menüsüne tıkladığımda da okulda yaptığımız; 29 Ekim Etkinliklerimiz ,10 Kasım Etkinliklerimiz ,23 Nisan Etkinliklerimiz,açılsın istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
O etkinlikler için içerik menüsünde bir kategori oluşturabilirsiniz. Menü eklerken de "içerik kategorisi listeleme bağlantısı" seçeneğinden o kategoriye ekleyerek o sonucu elde edebilirsiniz.
Böylece o kategoriye eklediğiniz içerik sorgusuz sualsiz oraya eklenir.
Açılır menüye eklemeyi otomatik yapılamıyor, yada ben bulamadım.

Not: Bir içerik (haber duyuru erkinlik..) eklediğinizde 2 kategoride de görünmesini isterseniz,ne yazık ki iki kategoride de doğrudan gösteremiyoruz, içeriği bir kategoriye ekledikten sonra 2. Kategori içine "içerik ekle" yerine "bağlantı ekle" diyerek önce eklediğimiz içeriğin url adresini ekleyebilirsiniz.

Bu sizin yaptığınız alt menü hocam sorun burda değil ,benim yapmak istediğim sizin örneğiniz üzerinden anlatayım Erusmus alt menüsüne tıkladığımda sosyal medya ve erusmus Etkinlik resimlerinin aynı sayfa da sıralanmasını istiyorum .
Sorunuzu anladığım kadarıyla şöyle bir işlem öneririm Hocam:
"İçerikler" bölümünde "Haberler" ve "Duyurular" haricinde bir kategori oluşturup (örneğin "Etkinliklerimiz" isimli) o kategori içinde bir içerik sayfası ekleyebilir ve sayfa içinde listeyi gösterebilirsiniz. Linki de bu sayfaya verirsiniz.

Son düzenleme:
Sorunuzu anladığım kadarıyla şöyle bir işlem öneririm Hocam:
"İçerikler" bölümünde "Haberler" ve "Duyurular" haricinde bir kategori oluşturup (örneğin "Etkinliklerimiz" isimli) o kategori içinde bir içerik sayfası ekleyebilir ve sayfa içinde listeyi gösterebilirsiniz. Linki de bu sayfaya verirsiniz.
Hocam bu bahsettiğinizi de denemiştim olmamıştı malesef

Geri