Teknofest Projesi ne zamana kadar tamamlanmalı? (Lise Seviyesi- Eğitim Teknolojileri kategorisi)

Kodla Büyü

kabave

Üye
Teknofest için yaptığımız çalışmayı hangi aşamaya kadar tamamlamış olmamız gerekiyor? Çevrim içi sunum esnasında proje tamamlanmamış olması finale kadar tamamlama imkanı var mı ?

hocam projenizi tamamlamış olmanız artı puan kazandıracaktır ama zorunlu değil. projenizin fuarda bile tamamlanmış olma şartı yok orada önemli olan fikrinizi açıklamanız ve anlatabilmeniz. ama dediğim gibi çevirimiçi sunumda size artı puan illaki kazandıracaktır.

hocam projenizi tamamlamış olmanız artı puan kazandıracaktır ama zorunlu değil. projenizin fuarda bile tamamlanmış olma şartı yok orada önemli olan fikrinizi açıklamanız ve anlatabilmeniz. ama dediğim gibi çevirimiçi sunumda size artı puan illaki kazandıracaktır.
Sayın hocam şimdi 5 Mayıs gibi sonuçlar açıklanacak bu açıklanan sonuçlardan sonra finallere gitmek için çevrimiçi sunum mu oluyor

Sayın hocam şimdi 5 Mayıs gibi sonuçlar açıklanacak bu açıklanan sonuçlardan sonra finallere gitmek için çevrimiçi sunum mu oluyor
Biz projelemizi tamamladık hatta videosunu çektik hatta faydalı modele başvurduk ilk aşamayı da geçtik

Biliyorsunuz Teknofest te birçok yarışma ve farklı seviyeler var. (Ortaokul-lise-üniversite-mezunlar). Doğal olarakta hepsinin takvimi bir birinden farklı ve farklı eleme yöntemleri bulunuyor. Bunları unutmayarak konu başlığında hangi yarışma hangi seviye belirtilirse eminim daha iyi olacaktır. Ben şuan soru soran arkadaşın hangi yarışma hakkında bilgi almak istediğini anlamış değilim. (Tabi aynı kategoride başvuru yapanlar anlamış olabilir. )

Lise seviyesi eğitim teknolojileri kategorisinden başvuru yaptık hocam şartnameyi okudum ancak bitmesi gerekip gerekmediğini anlayamamıştım. Cevaplar için çok teşekkürler bu arada.

çevrim içi sunum ortaokul-lise için yapılacak proje detay raporu olmayacak video da yok eğitim teknolojileri kategorisinde.

çevrim içi sunum ortaokul-lise için yapılacak proje detay raporu olmayacak video da yok eğitim teknolojileri kategorisinde.
Proje Sunum ve Proje Detay Raporu Son Teslim Tarihi25.06.2024 - 17:00

Projenin bitmesi şart değil. elinizde bir prototip varsa onu sunabilirsiniz. Eğer maddi kaynak gerekliyse projeniz için ve hala teknofestten maddi destek almadığınızdan dolayı tamamını bitirmek zorunda değilsiniz. Önceki yıllarda hep böyle oldu. Teknik şart namede proje bitirilmek zorunda demiyor. Ama projeniz için maddi destek az miktardaysa ve elinizdeki imkanlarla bitirebilirseniz sunum aşaması daha kolay olacaktır.

Biliyorsunuz Teknofest te birçok yarışma ve farklı seviyeler var. (Ortaokul-lise-üniversite-mezunlar). Doğal olarakta hepsinin takvimi bir birinden farklı ve farklı eleme yöntemleri bulunuyor. Bunları unutmayarak konu başlığında hangi yarışma hangi seviye belirtilirse eminim daha iyi olacaktır. Ben şuan soru soran arkadaşın hangi yarışma hakkında bilgi almak istediğini anlamış değilim. (Tabi aynı kategoride başvuru yapanlar anlamış olabilir. )
2204 d çevre alanından başvurduk. Proje raporunu rapora konu olan sonuçları detaylıca anlatıldı bununla beraber sonuca ulaşmak ıcın oluşan cihazla alakalı video çekildi paylaşıldı ve cihaz için faydalı model başvurusunda bulunuldu hatta ilk aşamayı da geçti. Şu an araştırma asamasında. 5 mayısta sonuç acıklanacak verile bılgıye gore. daha sonraki süreç hakkında bır bilgim yok direkt fınallere mı katılınacak yoksa bır eleme daha olacak mı

Geri