Teknoloji sitesi isim önerisi

Kodla Büyü

mustiege

Site Gezgini
Arkadaşlar, öyle bir site ki, içinde oyunlar hakkında bilgi, yeni teknolojiler hakkında kullanımı vs., yazılım ve veritabanı programları(c#, sql, asp, php, oracle), web tasarım gibi bir çok konuda makale ve haber barındıracak, lakin güzel bir isim ve tabiki boşta olan bir isim gerekiyor? Örnek:shitfdelete.net, webrazzi.com, r10.net

Not: Öle bir isim bulsam ben zaten siteyi yapar yayınlarım diyen arkadaşlara lafım yok, ama bu işlere vakti zamanı olmayıp güzel isim fikirleri çıkarabilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

sayfa görüntülenemiyor yazınca ben boştadır diye düşünmüştüm. tescilli olabileceği aklıma gelmedi. boşta olup olmadığına nerden bakıyorsunuz?

teknodunya.biz
teknobilgi.biz
bilisimdunyasi.biz
teknolojim.biz
teknolojievi.net
teknolojievi.org
teknolojievi.biz

koyu olan benim favorim

com veya net uzantılı domain alın hocam. ilerde satmak istersen .biz uzantılı domain sıkıntı çıkarıyor.

teknofiyat.net bende düşünürsen , bana maliyet fiyatına vereyim.

dediğin gibi vakit bulup da bir site yapmak nasip olmadı bir türlü :)

Teşekkürler hocam, bende satış olmayacağı için pek uygun değil benim için ama iyi fiyat yapar bence sizin isim.

teknobilgi.com
teknolojix.com
teknomanya.com
teknokent.com
teknobilgi.com
teknoplanet.com
teknoweb.com
teknoarti.com
planetbilgi.com
bilgiweb.com
zamazingo.com
teknobilgim.com

mustiege' Alıntı:
Arkadaşlar, öyle bir site ki, içinde oyunlar hakkında bilgi, yeni teknolojiler hakkında kullanımı vs., yazılım ve veritabanı programları(c#, sql, asp, php, oracle), web tasarım gibi bir çok konuda makale ve haber barındıracak, lakin güzel bir isim ve tabiki boşta olan bir isim gerekiyor? Örnek:shitfdelete.net, webrazzi.com, r10.net

Not: Öle bir isim bulsam ben zaten siteyi yapar yayınlarım diyen arkadaşlara lafım yok, ama bu işlere vakti zamanı olmayıp güzel isim fikirleri çıkarabilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

İsim bulmak için en iyisi düşecek domainleri kontrol etmek : https://www.turkticaret.net/dusecek-domainler çok güzel isimler satın aldım şimdiye kadar

Geri