Telefon Önerisi

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar telefonumu değiştireyim diyorum, özellikle okulda sosyal medya hesaplarında vs. Çok işime yaradı dediğiniz bir telefon önerimiz var mı?, Şu anki telefonum xioami note 10 pro gayrı teknolojisi eski kaldı 48 megapixel kamerası var ama çok da güzel çekmiyor gibi artık

Arkadaşlar telefonumu değiştireyim diyorum, özellikle okulda sosyal medya hesaplarında vs. Çok işime yaradı dediğiniz bir telefon önerimiz var mı?, Şu anki telefonum xioami note 10 pro gayrı teknolojisi eski kaldı 48 megapixel kamerası var ama çok da güzel çekmiyor gibi artık
güzel çeken bir iphone var hocam. Onun dışında androidlerde 3-4 sene içinde eskime kaçınılmaz. Android sürekli güncelleniyor ama amiral gemisi almadıysanız telefona yazılım gelmiyor. Ben de bu konuda illa her okulda en az bir tane olan iPhone sahibi arkadaşları kullanıyorum :D hep mi onlar bizden birşey isteyecek. Hocam senin telefon harika çekiyor diyerek görevi pasla geç :D Onlar sana ulaştırsın. Orta model bir tlefon alıp geçiyorum ben.

Çoğunlukla sosyal medya içinse iphone. Adamların instagram ile özel anlaşması var. Fotoğraflar sıkıştırılmadan yükleniyor. Son sürümünü en pahalısına gerek var mı? Bence yok. Diyelim 15 aldınız 2 ay sonra 16 çıkacak o sebeple 15 eskiyecek. 14 bile iş görür fazlasıyla. Güncelleme noktasında zaten uzun süre güncelleme alıyor Apple ürünleri.

Sadece kullanacak günlük işimi görsün ama kamerası da iyi olsun denirse 20 bin civarında bir telefon fazlasıyla iş görüyor.

4 senedir ealme 7 pro kullanıyorum. Zamanında kamerası çok iyi idi. Hala da seviyorum ve şarjı kamerası hala işimi görüyor çok şükür.

Okuldaki faaliyetler için telefonum iphone olmadığı için hocam bi çek diyen olmuyor. İphone'u olan arkadaşlara paslıyorum. O konuda rahatım. Benden birinde akşam fotoğraf istendi gönderdim beğenilmedi mis gibi.

Kamerası gece de çok iyi çekiyor o ayrı. İşi bilip işe gitmemek lazım arada.

Ha kendim sosyal medyadan, içerik üretiminden para kazanıyor olsam kesin iphone alırdım.

honor 90... eğer bütçen varsa lansman 4000 tl indirim honor 200 pro. şaşmam.. çektiği fotoğrafı gören diğer özelliklere bakmadan alıyor inanın.etrafımdaki 8 kişi honor 90 aldı. çok memnunum. araştırın derim

Geri