telefon alacağım

Kodla Büyü
Hocam nokia 5800 hepsiburada da indirim de 560 lira şiddetle tavsiye ederim :+1:

samsung s5233W iki haftadır kullanıyorum gayet memnunum. özelliklerine göre fiyatı çok iyi.

nokia n79 gps, wireless, 5mp carl zeiss kamera muadilleri arasında şık ve kaliteli bir telefon. tek sorun symbian 9.3 c.r.a.c.k.lenmedi malesef :(

Tavsiye ederim çok kral telefon 369 mhz işlemcisi var symbian s60 v9.4 işletim sistemini coşturuyor yanında 8 gb hafıza kartı da hediye vallahi kaçırılmayacak fırsat :+1:

Ürün Özellikleri :
Renk Kırmızı
Çift Hatlı ? Yok
Genel Özellikleri
Kullanım ? Müzik Telefonları
Boyutlar 111 x 51.7 x 15.5 mm
Ağırlık 109 gr
Şebeke 850/900/1800/1900
Ajanda ? Var
Alarm Var
Titreşim ? Var
Hesap Makinesi Var
Java Desteği Var
HandsFree (Eller Serbest) Var
Resimli Telefon Defteri ? Var
Ses Kayıt ? Var
Sesli Arama Yok
Ortam Sesleri Kayıt ? Var
Kronometre Var
Bas Konuş ? Var
İşletim Sistemi Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5
Zil Tipi Polifonik , MP3
Telefon Tipi Bar Tipi
Güç Özellikleri
Bekleme Süresi ? Maksimum 406 saat
Pil Türü Li-Ion
Pil Gücü 1320 mAh
Konuşma Süresi ? Maksimum 8 saat
Bağlantı Özellikleri
Bluetooth ? Var
Wi-Fi. ? 802.11 b/g
Bağlantı Özellikleri
Dahili Modem Var
GPRS ? Class 10
Bağlantı Hızı ? 3,6 Mbps
Bağlantı Özellikleri
GPS ? Var
Assisted GPS ? Var
EDGE ? Var
3G ? HSDPA
Bağlantı Özellikleri
Push E-mail Var
E-mail Desteği Var
WAP ? Versiyon 2.0
Infra Red (Kızıl Ötesi) ? Yok
PC Senkronizasyonu ? Var
Kamera Özellikleri
Görüntülü Konuşma Var
Entegre Kamera Var
Kamera Çözünürlüğü ? 3.15 Megapixel
Kamera Zoom 3x
Video Kayıt Var
Sesli Video Kayıt Var
Video Oynatma Var
Entegre Flaş Var
Eğlence
MP3 Çalma Var
TV Özelliği ? 3G Mobil TV
Radyo Var
MMS Var
Oyun Var
Hafıza Özellikleri
Telefon Hafızası 128 MB SDRAM memory - ARM 11 369 MHz CPU
Telefon Rehberi Hafızası Var
Arttırılabilir Hafıza ? Var
Hafıza Kartı Tipi Micro SD
Ekran Özellikleri
Ekran Tipi TFT
Dokunmatik Ekran Var
Ekran Çözünürlüğü 360 x 640 Piksel
Ekran Renk Çözünürlüğü 16 Milyon
Diğer
Paket İçeriği Stylus Kalem, Batarya, Şarj Cihazı, Müzik Kulaklığı, Bağlantı Kablosu, Bilek Askısı ve Stylus Plectrum, Kullanma Kılavuzu, Yazılım Cd si
Açıklama
Ürün özellikleri, üretici-distribütör firmalar ve çeşitli internet kaynaklarından alınmıştır. Özellik bilgilerinin doğruluğu tarafımızdan %100 garanti edilmemektedir.

Paket içerikleri üretici-distribütör firmalar tarafından haber vermeksizin değiştirilebilir.

Genel Özellikleri
SAR (Özgül Soğurma Oranı) Değeri ? 0.97 W/kg
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24

5800 xm kullanıyorum gerçekten güzel bir telefon güncellemeleri yapıp mail vs ayarladın mı utanmasa blackberryle bile kapışabilir. wlan gayet başarılı , internetle ilgili işlemlerde hangi bağlantıyı sorması gayet iyi yani direk şebeki kullanmıyor ki bu büyük bir + şu an için bir sıkıntı yok ama elektronik cihazların kalitesi uzun kullanım sonrası cıkıyor inş problem cıkarmaz .

Hocamtelefon alınca bir kere almalı ve özellikli almalı. Mesela 3G olmalı, Wifi olmalı,fotoğrafı iyi çekmeli ve de dokunmatik olmalı. Bu özellikteki telefonlar çok pahalı. Bende bekliyorum düşmesini. Şu an alacaksanız Nokia 5800 önerebilirim. Fiyatı oldukça iyi ver bütün özelliklere sahip. sadece bana biraz kalın geldi. Ayrıca Sony Ericson Satiq Ideo adlı telefon çıktı. Türkiyede henüz yok sanırım ama fiyatı 700 Euro + Kdv kadar.(Chıp dergisinde tanıtımı yapılmış ve fiyatı orada belirtilmiş.) Aynı telefon Amerika ve İngiltere de 300-400 $ arası. Eğer orada tandık biri varsa gelirken getirmesini söyleyebilirsin. Bu da bir çeşit alternartif...

Nokia 6220c - 500TL
nokia-6220.jpg

samsung l700 5 aydır kullanıyorum . çok memnunum . 3g var, çelik kasa .

Nokia olsun ne olursa olsun derim ben...Aynı tofaş taksi gibi her yerde yedek parçasını buluyorsun.Örneğin misafirliğe gitsen şarjın bitse gittiğin evde %90 nokia şarj aleti vardır....

Ayrıca mümkün olduğunca eşinle aynı marka telefon kullanacaksın ki tek şarj aleti taşıyasın....:)

Geri