Telefon önerisi 1500 Tl bütçe?

Kodla Büyü

DotCom

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Merhaba,

1500 TL bütçe ile alınabilecek telefon önerileriniz nelerdir acaba?

Teşekkürler.

Huawei G7 iki tane aldık. Metal kasa. Harika malzeme ve tasarım. Tasraım olarak özelikle gold rengi ıphone6 ya cok benziyor. Emui işlerim sistemi de (özelleştirlmiş android) iknlarıyla falan ios anımsatıyor. Kamera sony lens li kaliteli. Ekran 5.5' HD olduğun çin Batarya 1 gün rahat cıkarıyor. FullHd olsa cıkarmayabilirdi. Fiyat da 950-1000 Tl. Bence kesinlikle incelemlisniz. Telefon kardeşimde olduğu için başka detay hatırlamıyorum.

Sony Xperia Z3. Su ve toza dayanıklı, şarjı uzun ve şık(burası göreceli tabi)

Batarya önemli ise huawei g7 gerçekten başarılı.
Fiyat performans olarak da lg g3 32gb modeli (3gb ram) öneririm.

ekran büyüklüğü, işletim sistemi ve olmazsa olmaz dediğiniz özellikler nelerdir

huawei p8 çıkacak yakında. incelemeni tavsiye ederim. Üst sınıf bir telefon.

Hocam samsung alırken dikkat et. Güncelleme olayı çok problem. Bir kere güncelleme alırsın. Belki 2 defa. Son güncelleme genelde büyük olur. Telwfonu kasmaya başlar. Android markaların bir kısmında böyle. Güncellemesi problem olan markalardan bence uzak dur. Android çoğu marka çöp telefon üretiyor. Özellikle samsung. 2 yıl kullanırsın zar zor. Sonra donma kasma. Öneri olarak illa samsung alacaksan note serisi. Ama sana önerim sony asus ya da huawei markalarını incele.

Asus Zenfone2 aldik1299 liraya 32 gb.
Antutu da çok iyi performansa sahip ve 4 gb ram olmasi da onu bir üst sınıfa çıkarıyor.
Kamera performansı falan çok iyi. Bir araştırmanı öneririm.

wes' Alıntı:
Asus Zenfone2 aldik1299 liraya 32 gb.
Antutu da çok iyi performansa sahip ve 4 gb ram olmasi da onu bir üst sınıfa çıkarıyor.
Kamera performansı falan çok iyi. Bir araştırmanı öneririm.
ben de zenfone2 yi öneririm

Büyük ekran olması tercihimiz. Çok uygulama kullanılmayacak. Fotoğraf çekimi daha ön planda olacak. Temel internet kullanımı da söz konusu. Sms çok nadir

Sony tercih et o zaman. Kamera konusunda iyidir her zaman. İphoneların kamerası da çok iyi. İphone 6 tuzlu biraz.

Hımmm almanız gereken telefon lg g4 ama 500 daha pahalı daha uygun diyorsan asus zenfone 2

Hocam kamerası iyi olsun istiyorsanız hem de fiyat bakımından uygun bir şey bakıyorsanız lg g3 öneririm

hocam; birincisi huaweiler güzel tasarımlı ve donanımlı telefonlar.ancak sar değeri çok çok yüksek. samsung ve lgnin 3-4 katı.bu anlamda önermem,
ikincisi note3 ya da note4 te 4g desteği yok.5-6 ay sonra gelecek bir teknoloji bence önemli.bu yüzden onları da tavsiye etmem. asus ya da gm gibi markalar daha kendini kanıtlamadı.bende bu aralar kendime bakıyorum.bu anlamda ben g3 almayı düşünüyorum.hem 4g desteği var, ekran yeterli boyutta (5,5 inç), ram 3gb.eğer 200-300 daha çıkabilirseniz 1700-1800 civarına g4 alınabilir.bana kalırsa bu kadar farka da gerek yok.g3 ile arasında o paraya değecek fark olduğunu düşünmüyorum. g3 şu sıralar 1300 civarı.karta verilen puanlarla 1200 civarına alınabilir.kolay gelsin...

Hocam yaklaşık 1 aydır araştırıyorum, fiyatı 2000 lira olarak belirlemiştim.. iphone 6 düşünerek yola çıktım, şarjının günü çıkartamaması sebebiyle lg g4 düşünmeye başladım, deri kılıfının soyulmasını ve birazcıkta kaba oluşunu, haliyle 2000 lirayı hak etmeyeceğini düşünerek ondan da vazgeçtim, şu an son karar olarak sony xperia z3 compact modelinde karar kıldım. benim için bu telefonun tek eksisi 2gb ram olması, ama artıları daha fazla, akıllı telefon olup 2 günü çıkartan bir şarj, 20.7 mp kamera, 2.5 ghz işlemci 4 çekirdek, ekranın 4.6' olması da bataryayı yememe sebeplerinden biri, ve tek el ile kullanabilmenize imkan sağlıyor. Ben maaştan sonra alcam inşallah size de öneririm. 1400 lira fiyatı var.. ama sizin için ekran büyüklüğü önemliymiş madem, z3 modelini düşünebilirsiniz, hem 3gb ram var, hemde 5.2' . ama birazcık üzerine para ilave etmeniz gerekecek..

hocam vestel alınırmı sizce.1gb ram olan cihaza 800 lira para istiyorlar şu anda.bu kadar para verdikten sonra kim ne yapsın vesteli.kalite kısmına hiç girmiyorum bile.vestel venus 78 çıksada alınmaz...

hakand77' Alıntı:
hocam vestel alınırmı sizce.1gb ram olan cihaza 800 lira para istiyorlar şu anda.bu kadar para verdikten sonra kim ne yapsın vesteli.kalite kısmına hiç girmiyorum bile.vestel venus 78 çıksada alınmaz...

bir önceki venüs bir arkadaşımda vardı sorunsuz bir telefon gayet şık ve arıza felan yapmadı. Önyargılı olmayın şans verin bu telefonlara. Fiyatlar hep söyleyti henüz ifa da tanıtılıyor. Bence giriş seviyuesindeki 600 TL den piyasaya girecek.

hocam önyargıyla bir alakası yok.hiçkimse aynı fiyata satılırken samsung, lg, htc dururken vestel almaz.mesele budur,piyasada tutunmak istiyorsa çok daha ucuza girmek zorunda.bakınız gm, piranha vs...

asus zenfone2 muhteşem bir telefon. ekranı bu kadar net ve canlı bir telefon görmedim ben. 4 gb ram var telefonda. 1299.

Önerileriniz için teşekkürler. Lg G4 ü yakın takibe aldım ancak fiyat biraz bütçeyi aşıyor. İthalatçı firma garantili olanlar 1750 ye kadar düşüyor.

Geri