Telefon önerisi olan var mı ?

Kodla Büyü

Seckinunal

Üye
Telefon önerisi olan var mı arkadaşlar marka fark etmez bütçe en fazla 3500 civarı. Teşekkür ederim

Realme 7 pro aldım memnunum. Fotoğrafı çok iyi. Bataryadan memnunum. 1 günü çıkartıyor çok rahat.
4 saat 42 dakika ekran açık süresi var an itibariyle ve batarya %49. Buna oyun oynama(33 dakika) ve tv izleme(59 dakika) de dahil.

Tek sorun diyebileceğim konu video çekme. Gürültü bastırma işini fazla abartıyor ev içinde. Yani konuşma olmazsa mikrofonu kapatıyor, konuşunca birden açıyor ve sanki seste patlama olmuş gibi oluyor. Dışarıda o sorunu yaşamıyorum çevrede ses olduğu için sürekli açık kalıyor mikrofonu. Video çekmiyorum fazla o sebeple çok takmıyorum. Bana fotoğraf gerekli ve o işi iyi yapıyor.

Şarj işi harika hele. Dışarıya çıkacağımda %20nin altında şarjı olsa lavaboya girip, üzerimi değişene kadar %70'lere geliyor şarjı. %2'den %100'e 40 dakikada geliyor. Kahvaltı yaparken takıyorum okula çıkana kadar şarj kaç olur derdim olmuyor.

Redmi Note 8 Pro kullanıyorum, çok iyi bir telefon,acayip memnun kaldım. Poco X3 de tercih edebilirsiniz. ama plastik kapaklıdır onu göz önüne alın.
Redmi Note 8 yada 9 Pro tavsiye ederim arkası da cam kapaklı çok şık ve performanslı bir telefon ama oyun oynayan biriyseniz, ekran tazeleme ve oyun performansından dolayı poco X3 daha uygun olur.

Redmi Note 9 Pro ve Poco NFC3 arasında kaldık. Çok benzer telefonlar. Poco aldık ve çok memnunuz. 6 GB ram ve 128 hafıza olan model çok başarılı.

Nokia 1100 tuşlu telefon. en önemlisi Baş ağrısı yapmıyor. Radyasyon oranı endüşük. şarjı 3 gün gidiyor. F/K oranı yüksek.

Telefonlar el yakıyor. Allah korusun ama benimkinin başına birşey gelse alacağım telefon olur. Whatsapp belasından da kurtulmuş olurum. Oh kafa rahat :D
telefonlar el yakıyor da, letgo gibi platformlarda sıfır ama garantisiz emei çakılmış Xiaomi cihazlar satılıyor. Ben iki tane Redmi Note 8 Pro aldım. Birini normal garantili resmi yerden diğerini dediğim şekilde cihazlardan. Aralarında 700-1000 civarı fark var. İkisi de aynı şekilde çalışıyor fark yok. Zaten bir yeri kırıldı mı garanti kapsamı dışında oluyor başka arızaları da hep bu düşmelere bağlıyorlar. Vergi adaletsizliğinden dolayı gereksiz yere fazla para veriyoruz

Geri