Telefon Tavsiyesi - 4000 TL'ye kadar

Kodla Büyü

Savunan Adam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. 2016'da aldığım j7 prime telefonum dün itibariyle öldü :) piyasada birçok marka ve model var. en fazla 4000 TL ye kadar hangi telefonu almalıyım? Önerilerinizi bekliyorum.

Xiaomi RedMi Note 9 Pro 128 GB fena değil hocam. 1 yıldır kullanıyorum. Gördüğüm tek hatası konuşurken bazen kendi kendine sensör devreye girip tuşlar aktif oluyor ve yanağımız tuşlara değdiği için problem olabiliyor. Bu hatayı da 1 yılda 5-6 defa ancak yaşadım.

Son düzenleme:
Ben ve eşim iphone kullanıyoruz. Kızıma oppo aldım. İphone on basar. Kesinlikle oppo reno 5 al hocam.

10000tl civarı 5G uyumlu telefon bakıyorum ama çok kararsız kaldım çok fazla model ve özellik var. yeni telefon alan telefon deneyimlerinizden fikir verebilir misniz?

10000tl civarı 5G uyumlu telefon bakıyorum ama çok kararsız kaldım çok fazla model ve özellik var. yeni telefon alan telefon deneyimlerinizden fikir verebilir misni
Standart bir kullanıcı iseniz S21 güzel telefondur. Şarjı hariç herşeyi sizi tatmin eder.

IMEI atılmış telefon alırım derseniz garantisiz Xiaomi 11T satılıyor 7bin TL ye.

Telefonun inciğini cinciğini kurcalamayı (yazılım atma, rom kurma, reklam engelleme, reklamsız YouTube, rootlu uygulamalar, kumanda özelliği, otomatik görüşme kaydetme vb) seviyorsanız Xiaomi 12 lite de olabilir.

Geri