Telefondan tahtaya görüntü aktarımı - screenmirrorapp

Kodla Büyü

alpaygunes

Süper Üye
Süper Üye
Güzel bir uygulamaya rastladım paylaşmak istedim.
http://www.screenmirrorapp.com/

1 - Tarayıcı üzerinde çalışıyor
4 - Telefona screenmirrorapp ı kurun
2 - PC ye birşeyler kuramaya gerek yok.
3 - Paylaşımın başlaması için internet gerekli ama sonrası için internet kullanılmıyor.

Not : Meb hattında denemedim. Eğer sorun olursa mobil internet ile paylaşımı başlatmak çözüm olabilir.

deneyeceğim hocam teşekkürler
Denedim ÇALIŞIYOR telefon ve masaüstü pc fatih ağında iken çalıştı wifi kapattım durdu. 1 saniye bile olmadan bağlanıyor bu arada video açınca ses telefonumdan geldi.
sadece ekran yansıtıyor

bu arada mirascreen g2 satılıyor ekran paylaşımı için eski televizyonum için aldım akıllı tahtada da güzel çalışıyor. ses ve görüntü aktarımı için

hocalarım nasıl konu açacagımı bilmediğim için buraya yazıyorum. okuldaki akıllı tahtada 8.1 pro kurulu. tahtalar galiba faz 2. ekran kartı intel hd 4600, wireless N 7260 .
soru:android telefonumun ekranını akıllı tahtaya kablosuz ve her hangi bir uygulama kurmadan nasıl aktarabilirim.
evimdeki bilgisayarda windows 10 pro var . windows 10 da Tüm Ayarlar - Sistem - Bu Bilgisayarda Göster menülerini kullanınca telefonumun ekranını bilgisayarımın ekranına aktarabiliyorum (Aynı wifi ağı üzerinden). bu özelliği okuldaki akıllı tahtada yapabiliyormuyuz. okuldaki akıllı tahtalarda 8.1 pro yüklü. ?

Güzel bir uygulamaya rastladım paylaşmak istedim.
http://www.screenmirrorapp.com/

1 - Tarayıcı üzerinde çalışıyor
4 - Telefona screenmirrorapp ı kurun
2 - PC ye birşeyler kuramaya gerek yok.
3 - Paylaşımın başlaması için internet gerekli ama sonrası için internet kullanılmıyor.

Not : Meb hattında denemedim. Eğer sorun olursa mobil internet ile paylaşımı başlatmak çözüm olabilir.
screencast ten farkı ne hocam

hocalarım nasıl konu açacagımı bilmediğim için buraya yazıyorum. okuldaki akıllı tahtada 8.1 pro kurulu. tahtalar galiba faz 2. ekran kartı intel hd 4600, wireless N 7260 .
soru:android telefonumun ekranını akıllı tahtaya kablosuz ve her hangi bir uygulama kurmadan nasıl aktarabilirim.
evimdeki bilgisayarda windows 10 pro var . windows 10 da Tüm Ayarlar - Sistem - Bu Bilgisayarda Göster menülerini kullanınca telefonumun ekranını bilgisayarımın ekranına aktarabiliyorum (Aynı wifi ağı üzerinden). bu özelliği okuldaki akıllı tahtada yapabiliyormuyuz. okuldaki akıllı tahtalarda 8.1 pro yüklü. ?
Hoam windows 10 yüklemen mümkün değilmi tahtalara ?

Win10 da kablosuz görüntü diyerek hiçbir uygulama kullanmadan direk paylaşım oluyor. Tahtalara Win10 imajı atarsanız bunlara gerek kalmaz

hocam pc remote ile nasıl yapıyoruz. o program telefondaki dosyaları pc ye gönderme ve cep telefonundan akıllı tahtayı yönetmede kullanılıyor diye biliyorum. birde ben bilgisayar öğretmeni değilim fen bilimleri öğretmeniyim amacım telefondaki bazı vr uygulamalarını akıllı tahta ekrana aktarmak. dosya aktarmak değil
pc remote de bu konuda guzeldir klawye mouse goruntu aktarma hepsi mevcut https://www.monect.com/

Geri