Televizyon alsak 2

Kodla Büyü

kakababa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/produc ... langId=-14

Arkadaşlar bu üstteki televizyon hakkında ne düşünürsünüz. 2014 ürünü olduğu için henüz çok fazla bir bilgi yok ama kullanan kişiler şimdilik hakkında olumlu yorum yapıyor. Fiyat 2900 civarı teknosa, bimeks, mediamarkt vb. yerlerde.

Bunun dışında oturma odasına 102 ekran ve mutfak için küçük ekran bir televizyonda alacağım. Bunlar içinde ayrı önerileriniz var mı?

MKV dosyalarında DTS sesleri oynatıp oynatmadığına dikkat edin derim.

Vestel'in yeni modelini değerlendirebiirsiniz. Aynı anda 2 kanal birdan izlenebiliyor.

Samsung curby ise gerçekten güzele benziyor. İncelemenizde fayda var.

22 inç seg almıştım geçenlerde dahili hd uydu alıcısı olması güzel bir özellik.

Onu bende almaya niyetlendim daha önce hatta 3200 liraya 5+1 ses sistemide veriyorlar halen teknosada ama benim ilgimi çeken bu üstte yazdığım televizyonda işlemci güncellemesi yapılabiliyor ve geçişler daha hızlı görünüyor tabi birde 0 paket olması. Diğeri ise artık seri sonu ürünü. Bu televizyonda lgnin kronik hataları var mı onu çok merak ediyorum. Umarım kullanan birileride bu forumdan çıkar

Hocam 55 inç altındakiler seyri zevkli değil.Ben 102 kullanıyorum oturma odasında mutfakta güzel durdu. gittim 55 inç aldım.119 ekrandan vazgeçin.TV da önemli olan ses sistemi ambiance vs değil. ...Ekran boyu önemli olan.

Alınık 37 ekran Tv tüplü

Arkadaşlar
37 ekran arçelik, vestel, sony, panasonic marka tv niz varsa alaibilirim.
0505 431 68 12

kakababa' Alıntı:
Onu bende almaya niyetlendim daha önce hatta 3200 liraya 5+1 ses sistemide veriyorlar halen teknosada ama benim ilgimi çeken bu üstte yazdığım televizyonda işlemci güncellemesi yapılabiliyor ve geçişler daha hızlı görünüyor tabi birde 0 paket olması. Diğeri ise artık seri sonu ürünü. Bu televizyonda lgnin kronik hataları var mı onu çok merak ediyorum. Umarım kullanan birileride bu forumdan çıkar

evet hocam biraz araştırdım yazdığınız model yeni serilerden
Deneyenlerin çoğu hiçbir problem yaşamamış gibi görünüyor forumlarda.
Yalnız dediğiniz modelin 50LB670V modeli 50 tl fark var.

Zizu_' Alıntı:
kakababa' Alıntı:

evet hocam biraz araştırdım yazdığınız model yeni serilerden
Deneyenlerin çoğu hiçbir problem yaşamamış gibi görünüyor forumlarda.
Yalnız dediğiniz modelin 50LB670V modeli 50 tl fark var.

50LB670v değildir belki hocam o LA seriside olabilir dediğiniz fiyata yakın görmedim ben.

Geri