Televizyon tavsiye

Kodla Büyü

furkanhoca

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar , kardeşim evlilik hazırlığı yapıyor. Malum tv de lazım. 43 inç önereceğiniz model var mı? Samsung ya da lg düşünüyor. 2500 YL civarında bütçe ayırdı.

kesinlikle LG alma hocam. müsteri desteği sıfır. bir süre sonra güncellenmiyor ve birçok özellik kullanılamaz hale geliyor. Her sorana söylüyorum. hiçbir özelliği olmayan bir televizyon alın sonra bir anroid box alın mıs gibi kulanın. çok daha ucuza gelir.

Ben LG aldım zamanında keşke almasaydım bütün smart özelliği çöp oldu. Kanalları sıralıyorum her gün kendi kendine yer değiştiriyor. bıktırdı artık.

50 inc uyarsa mu7000 fiyatına göre en iyisi bence. 2800 tl, 43 inc i ips panel bu va panel 43 inc olanı tavsiye etmem.

1. Tercihim LG

2.goruntu kalitesi iyi bir TV alıp android box ile kullanmakta mantıklı daha ucuza mal etmis olursunuz

Lg tv işinde başarılı değil, isinmaya bağlı anakart sorunları garanti suresi bitiminde başlıyor. Philips veya Samsung tavsiye ederim.

Kendimde LG tv var. Görüntü anlamında sıkıntı yaşamadım. Ama uygulamaların güncelliğini kaybetmesi konusunda haklısınız.

Samsung 50mu7000 2700 tl civarı memnunum
bütçeyi yormak istemiyorsan vestel 50fd7300

Son düzenleme:
Dün mediamarkt'ta inceledim televizyonları. Kardeşimin bütçesine göre Samsung 50" mu7000 ideal geldi.

Tv almak isteyip bütçesi 4000 tl olanlara Samsung 55" mu7400'ü tavsiye ederim ama.

Arkadaşlar bende bu üç ürün arasında kaldım. Biliyorum ekran boyutu, özellikler ve fiyatlar arasında farklılıklar var. Bir aklım 1300 TL ver geç diyor, bir aklım almışken sağlam güzel bir şey olsun fiyatına bakma diyor. Siz ne dersiniz elektronik eşyaları alırken abartıyor muyuz, ihtiyacımızdan fazlası için para ödemeye gerek var mı? 1.ve 2. ürün arasında kalsanız hangisi derdiniz? Vestel daha önce kullanmadığım için düşündürüyor.

https://www.hepsiburada.com/samsung-ue50mu7000-ultra-hd-50-127-cm-smart-led-tv-p-HBV000005EL0P

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-49ud8400-49inc-124-ekran-smart-4k-ultra-hd-led-tv-338475970?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*634605289*35250003327*98648321247*{type}*338475970*aud-338833715659:pla-375458651495&gclid=EAIaIQobChMIru_U1OiC2wIVGoGyCh2B9wZqEAQYAiABEgJZ2fD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

https://www.hepsiburada.com/vestel-...-alicili-full-hd-smart-led-tv-p-HBV00000AL6P3

Yıllar önce yüksek bir paraya lg almıştım güzeldi memnundum aslında ama çocuk ekranı kırdı çöpe gitti, geçen yıl o yıllar önce verdiğim paranın yarısına vestel aldım aynı işi görüyor, gayet güzel memnunum. bir de internetten tv alırken dikkatli olun kargodan teslim almadan önce kutuyu iyice inceleyin ekranları çok hassas ve evde küçük çocuk varsa önüne koruma almanızı tavsiye ederim

Babam için smartsız,wifisiz 43 inch tv almak istiyorum.Tavisye edeceğiniz marka model var mı?Fazla para vermek istemiyorum açıkcası...

Philips marka bir Tvyi yaklasik 8 yıldır kullanıyorum daha tık demedi. Genel olarak sıkıntılı tek şey menü olayı ilk başta biraz karışık gelebilir. Birde kendi video oynatıcısı çok başarılı değil, bu sorunlar yeni modellerde düzelmiş de olabilir. Yukarıdaki linkteki Philips TV de dahili uydu alıcı yok bu bir eksik sayılabilir. Ben Yeni bir TV alacak olsam yine Philips ilk tercihim olur.

merhabar, Vestel tv kullanan var mı arkadaşlar aranızda. Daha önce Vestel kullanmadım. 4K, WiFi,smart istediğim özellikler. Vestel alıp geçmeli mi yoksa aynı özelliklere sahip Samsung yada LG mi bakmalı 1000 TL fazla verip. 1000 TL fazla vermeye değer diyorsanızda Samsung mı LG mi?

Geri