Temsili Diploma- Fikirlerinizi bekliyorum?

Kodla Büyü

KöfteHoRr

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar 2 hafta sonra yapacağımız mezuniyet törenimiz için öğrencilerimize temsili diploma vereceğiz. Bir kaç arkadaşın fikrinden böyle bişey çıkardık. Pazartesi baskı yapacağımız için sizinde fikirlerinizi almak istiyorum son değişiklikler için, baskıya vermeden önce.

Ekli dosyalar

• Yayın5.jpg
    Yayın5.jpg
    418.3 KB · Görüntüleme: 1,409
  • erçeve.rar
    2.2 MB · Görüntüleme: 220
gayet güzel olmuş. ama bir başlık konulursa belgenin ne olduğu anlaşılır. bu arada ekleyebilirmisin hocam.

tasarımı çok güzel hocam elinize sağlık. şiir ve şair Türk olabilir ama

elinize sağlık hocam.
İlk baktığımda beni rahatız eden kısım meb ambleminin olduğu yerdi..Sol üst köşeye tam olarak yerleştirilemediğinden simetrik durmuyor sanki...Bence yerini değiştirseniz daha iyi olur.

neolsaki' Alıntı:
elinize sağlık hocam.
İlk baktığımda beni rahatız eden kısım meb ambleminin olduğu yerdi..Sol üst köşeye tam olarak yerleştirilemediğinden simetrik durmuyor sanki...Bence yerini değiştirseniz daha iyi olur.
Siz söyleyince benide rahatsız etmeye başladı :puhaha: hiç koymasam daha iyi olacak gibi

bana alt kısımda anlatım bozukluğu var gibi geldi "2013 mezunları olarak sizleri kutlar" sanki 2013 mezunu diğerlerini kutluyor anlamını çıkardım :roll: genel olarak güzel ve iyi düşünülmüş...

efsa' Alıntı:
bana alt kısımda anlatım bozukluğu var gibi geldi "2013 mezunları olarak sizleri kutlar" sanki 2013 mezunu diğerlerini kutluyor anlamını çıkardım :roll: genel olarak güzel ve iyi düşünülmüş...
Şimdi bi Türk Dili hocamıza gösterdim oda aynısını söyledi, sanki müdür mezun olmuş gibi dedi :++: Yeni bi yazı verecekler ve son kısmı tamamen değiştireceğiz.

KöfteHoRr' Alıntı:
efsa' Alıntı:
Şimdi bi Türk Dili hocamıza gösterdim oda aynısını söyledi, sanki müdür mezun olmuş gibi dedi :++: Yeni bi yazı verecekler ve son kısmı tamamen değiştireceğiz.

ben de aynısını farketmiştim. ayrıca bence ya meb logosu ya da Atatürk silüeti olmasın

furkanhoca' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
efsa' Alıntı:

ben de aynısını farketmiştim. ayrıca bence ya meb logosu ya da Atatürk silüeti olmasın
kaldırdım hocam meb logosunu, daha sade durdu böyle

Ben fontu beğenmedim, Lucida ya da Monotype olsa daha iyi olur gibi geliyor. Şöyle el yazısı ile yazılmış gibi bir hava diplomalara daha farklı bir görünüm sağlar.
Bu haliyle sanki diploma üzerine yazılar daktilo ile yazılmış gibi olmuş.
Logo'lar üstte, biri sol biri sağda olsa, oradaki kurdela sağ alt köşede olursa logolar simetrik durur. Bu haliyle simetrisizlik rahatsız etti beni.
efsa hocama katılıyorum, alttaki kısımda anlatım bozukluğu var. Şiiri de beğenmedim, ilkokul düzeyinde olmuş.

yakuphan' Alıntı:
Ben fontu beğenmedim, Lucida ya da Monotype olsa daha iyi olur gibi geliyor. Şöyle el yazısı ile yazılmış gibi bir hava diplomalara daha farklı bir görünüm sağlar.
Bu haliyle sanki diploma üzerine yazılar daktilo ile yazılmış gibi olmuş.
Logo'lar üstte, biri sol biri sağda olsa, oradaki kurdela sağ alt köşede olursa logolar simetrik durur. Bu haliyle simetrisizlik rahatsız etti beni.
efsa hocama katılıyorum, alttaki kısımda anlatım bozukluğu var. Şiiri de beğenmedim, ilkokul düzeyinde olmuş.
Logo konusunda meb logosunu kaldırdık hocam, görsellik banada daha hoş geldi kaldırınca. El yazısı konusunu bende düşündüm ama publisher desteklemedi nedense yüklediğim yazıları, belki ps ye atıp yapabilirim. Alttaki kısmı yokmuş gibi sayın, tamamen değişecek o yazı, nasıl durduğunu komisyondaki arkadaş görsün diye kondu. Bi tek şiir konusunda komisyondaki öğretmenler beğendiği için ben bişey diyemiyorum. Ama bayağı bi fikir verdiniz yinede :)

Geri