Teog Sınav Görevi Yardım

Kodla Büyü

Bilisimci1903

Aktif Üye
Merhabalar . Kadrom ortaokulda ancak lisede BTR olarak görev yapıyorumm. Teog görevi çıkmış bana. Geçen sene de çıkmıştı ancak lisede ki müdürüm iptal ettirmişti . Bu sene tekrar görevim var sizce ne yapmalıyım . Teog görevine gitsem herhangi bir hak kaybım olur mu ? Müdürümün iptal ettirmesi doğru mudur ?

Normalde evet BT Rehber öğretmenler (hangi mantıksa) ek bir görev alamaz diyorlar bu sınav görevleri de dahil. Fakat bu ilçeden ilçeye ilden ile değişiyor normalde her iki ücreti de alman gerekiyor tıpkı müdür yardımcıları gibi ama BT Rehber öğretmenler için bulunduğunuz ilçe MEM karar verir

AlperSevimli' Alıntı:
Merhabalar . Kadrom ortaokulda ancak lisede BTR olarak görev yapıyorumm. Teog görevi çıkmış bana. Geçen sene de çıkmıştı ancak lisede ki müdürüm iptal ettirmişti . Bu sene tekrar görevim var sizce ne yapmalıyım . Teog görevine gitsem herhangi bir hak kaybım olur mu ? Müdürümün iptal ettirmesi doğru mudur ?
Hocam,

FP-Btr olarak görevlendirildiğiniz okulda fiilen ders yapıldığı ve FP-Btr görevinin devam ettiği için sınav görevini iptal ettirmeniz en mantıklısıdır.

Görevlendirme çalışan müdür yardımcıları yada vekil müdürler TEOG'da görev alabiliyor, hatta normal ek dersinin üzerine birde TEOG görevi için ek ders alıyor...
BTR öğretmeni de aynı şekilde görev alabilir diye düşünüyorum...

mesutkaraca' Alıntı:
Görevlendirme çalışan müdür yardımcıları yada vekil müdürler TEOG'da görev alabiliyor, hatta normal ek dersinin üzerine birde TEOG görevi için ek ders alıyor...

Hocam iki durum farklı...
Görevlendirme ile çalışan müdür yardımcısının okulunda teog varsa normal bir idareci gibi teog ücreti alır ama arkadaşımızın durumu aynı değil.
Arkadaşımız teog günü başka bir okulda görevlendirme ile görevli, o görevi bırakıp teoga gitmesi doğru olmaz.
Kadrosu ortaokul olup yine ortaokula görevlendirilmiş olsa idi tabi ki teog görevi alabilirdi çünkü okulunda eğitim öğretim yapılamayacaktı.

hakanotuken' Alıntı:
mesutkaraca' Alıntı:

Hocam iki durum farklı...
Görevlendirme ile çalışan müdür yardımcısının okulunda teog varsa normal bir idareci gibi teog ücreti alır ama arkadaşımızın durumu aynı değil.
Arkadaşımız teog günü başka bir okulda görevlendirme ile görevli, o görevi bırakıp teoga gitmesi doğru olmaz.
Kadrosu ortaokul olup yine ortaokula görevlendirilmiş olsa idi tabi ki teog görevi alabilirdi çünkü okulunda eğitim öğretim yapılamayacaktı.
Aynen Hocam.

Okulum tam gün. 3.20 de bitiyor . İdarecilerle görüştüm. Teog görevine gideceğim.Sınav bittikten sonra kendi okuluma geleceğim. Saolsun , yardımcı oldular

Geri