!!!! Tercihler okul kurum ekranlarına düşmüyor !!!

Kodla Büyü

bosporus17

Site Gezgini
Arkadaşlar az önce mebbisten tercihlerimi yaptım kaydettim allahtan ekran çıktısını da almıştım. Sonra okulun yönetici şifresiyle giriş yaptığımda iller gözükmesine rağmen seçtiğim okullar kısmı boş gözüküyor ve Yapmış olduğu tercihlerde yanlışlık olduğundan başvurunun red edilip tekrar başvuru yapması gerekmektedir uyarısı veriyor. aynı durumda olan var mı ? okulun yönetici şifresi olanlar bi bakabilir mi?

Hocam sistemde sorun var galiba bendede kurumlar gözükmüyo ilçeye aradım baktılar diğer öğretmenlerinkide kaybolmuş.

geçen yıl benim başvurularım boş gözüküyordu v e sürekli reddediliyordu.kimsede çözüm bulamamıştı.son gün bakanlığa gittim ve bu sistemden sorumlu 1 kattaki kişilerle görüştüm onlarda dahi gözükmüyordu.1 günlük uğraştan sonrahallettiler.sen yinede kurumundan tekrardan şifre al dene düzelmezse ilçe il ve kurumunun reddetmekten başka alternatifi yok.yakınsan bakanlığa gel ve hallet telefonla olacak iş değil Allah yardımcın olsun

aynı uyarı bende de var hatta diğer arkadaşlarda da var benim okul onaylamadıydı. iptal ettik ama şimdi de tercihlerde ili seçince hata veriyor

060606' Alıntı:
geçen yıl benim başvurularım boş gözüküyordu v e sürekli reddediliyordu.kimsede çözüm bulamamıştı.son gün bakanlığa gittim ve bu sistemden sorumlu 1 kattaki kişilerle görüştüm onlarda dahi gözükmüyordu.1 günlük uğraştan sonrahallettiler.sen yinede kurumundan tekrardan şifre al dene düzelmezse ilçe il ve kurumunun reddetmekten başka alternatifi yok.yakınsan bakanlığa gel ve hallet telefonla olacak iş değil Allah yardımcın olsun
Ben de Ankara'ya gelmek istiyorum ama torpilim yok :mrgreen:

Geri