Terfiden doğan maaş farkını hesaplayabilecek olan var mı?

Kodla Büyü

her_dem

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar 6/3den 5/1ine düştüm ancak bu bordroya işlenmemiş. Şimdi bunu düzeltmek için benden maaş farkı bordrosu isteniyor. Bunu ücreti karşılığında hesaplayabilecek olan ya da okulundaki memura hesaplatabilecek olan var mı?

Benımde durumum aynı müdür yardımcısı mutemet e bıldırmemıs 7/3 ten 6/1 e geçtim bakalım nasıl alacaz farkı

7 liralık farktan ziyade 1 dereceler gelecek toplu sözleşmede. 4e düşeceğim verilirse. O zaman 100 lira fark olacak. Yoksa 8-10 lira diye pek sallamamıştım. Neredeyse 1 sene oldu yapılmayalı. Forumdan bir arkadaş bir link verdi. Pc yi açınca ondan bakıp yapmaya çalışacağım

Sayın hocam terfi tarihiniz üzerinde 1 yıl geçmemiş ve terfi tarihiniz 2015 yılı içindeyse mal müdürlüğü hesaplıyabiliyor.

NİKA09' Alıntı:
Sayın hocam terfi tarihiniz üzerinde 1 yıl geçmemiş ve terfi tarihiniz 2015 yılı içindeyse mal müdürlüğü hesaplıyabiliyor.

aynen öyle ama eksik.siz 2014 te geçmeniz gerekiyordu ama gerek siz veya kurumunuz yapmadı diyelim.2015 te de durumunuz güncellendi diyelim 8 aylık fark otomatikmen hocamın dediği gibi kurum mutemeti yapar ve fark hesaba yatar.2014 yılı içinse kapanan mali yıl olduğu için bordro yapılmaz.2014 teki almanız gereken ayların farkı için ilgili ayların bordrosuyla beraber dilekçe yazar alırsınız.ben yaptım aldım.aşağıda vereceğim linkte daha detaylı açıkladım.farkı alınca bir yemeğinizi yerim hocam :)

ekonomik-gelismeler-f7/derece-farkini-azimsamayin-dusun-pesine-t132013.html

ayrıca aşağıdaki dökümanda derece ve kademeye göre 2013 teki öğretmen maaşlarını gösteriyor.sizin fark 9 lira aylık.en güncel liste 2013. sonrasını bulamadım arşivimde

Ekli dosyalar

• ogretmenmaas1[1].rar
    942.9 KB · Görüntüleme: 53
Geri