Textbox a yazdığım içerik diğer texbox a otomatik yazdırmak

Kodla Büyü

GezginN61

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar a1 adlı textbox a yazdığım içeriği a2 adlı texboxa otomatik yazdırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

private void txtIlk_TextChanged(object sender, EventArgs e)
{
txtIkinci.Text = ((TextBox)sender).Text;
}

GezginN61' Alıntı:
Arkadaşlar a1 adlı textbox a yazdığım içeriği a2 adlı texboxa otomatik yazdırmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
hangi dilde,
web form mu, win formmu detay paylaşabilirsen daha sağlıklı cevap alabilirsin hocam.

c#da
textbox click mi button click mi hocam.
button click için söylüyorum. textbox2.text= textbox1.text.tostring();

SoftGe' Alıntı:
GezginN61' Alıntı:
hangi dilde,
web form mu, win formmu detay paylaşabilirsen daha sağlıklı cevap alabilirsin hocam.

<script>
function sync()
{
var a1 = document.getElementById('a1');
var a2 = document.getElementById('a2');
a2.value = a1.value;
}
</script>

Web form içindi. Yukarıdaki şekilde içeriği diğer textbox taşıdım. Amacım DataTables içindeki search textboxsına veriyi a1 textboxsından yazdırmaktı. Yukarıdaki kod ile DataTable içindeki a2 textbox yazdırıyorum ama (search) filitrelemeyi tetiklemiyor.

GezginN61' Alıntı:
SoftGe' Alıntı:
GezginN61' Alıntı:
hangi dilde,

<script>
function sync()
{
var a1 = document.getElementById('a1');
var a2 = document.getElementById('a2');
a2.value = a1.value;
}
</script>

Web form içindi. Yukarıdaki şekilde içeriği diğer textbox taşıdım. Amacım DataTables içindeki search textboxsına veriyi a1 textboxsından yazdırmaktı. Yukarıdaki kod ile DataTable içindeki a2 textbox yazdırıyorum ama (search) filitrelemeyi tetiklemiyor.

Kod:
$('#txtArama').keyup(function () {
        oTable = $('#tabloadi').dataTable();
        oTable.fnFilter($('#txtArama').val());
    })
bu işini görür sanırım hocam

İlk satırı şu şekilde değiştim. Sorun çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim.
$(document).keyup(function () {

Geri