TİME FREEZE HATASI

Kodla Büyü

aysegul_guzel

Site Gezgini
Faz 1 akıllı tahtalara time freeze 2017 yüklemiştim 3 gün önce şimdi sürekli "time freeze is on disk cache mode Available 0 MB/totaş 5120 MB uyarısı veriyor .. time freeze penceresini açıyorum herhangi bir klasör göstermiyor...bu uyarıyı alan oldu mu yardımcı olur musunuz...

hocam daha önce benimde başıma gelmişti. time freeze kurulurken toplam işlem boyutu bölümü var ordan 5120 MB otomatik seçilidir. bu pc açıkken yapılabilecek maksimum işlem boyutudur. kapattıgınızda düzelir. sadece kurulurken ayarlanabilir bu, sonradan düzeltilemez. ben mecbur time freeze i kaldırdım tekrar kurdum, kurarken de o kısma maksimum değeri verdim, hata almadım bi daha.

selim44 hocamızında dediği gibi kesin çözüm kaldırıp tekrar kurmak ,başka yolu yok, kurarkende otomatik gelen 5120 mb kısmını 25120 vs girin bir daha uyarı vermez.

Time freezi ben de faz2 makinelere kurdum ancak işe yaramıyor bir deepfreeze gibi değil yani. Ücretsiz olduğu için midir nedir anlayamadım. C'yi koruması gerekiyor ama korumuyor isteyen istediği dosyayı ve programı yüklüyor. Hasılı time freezi tavsiye etmiyorum.

Time freezi ben de faz2 makinelere kurdum ancak işe yaramıyor bir deepfreeze gibi değil yani. Ücretsiz olduğu için midir nedir anlayamadım. C'yi koruması gerekiyor ama korumuyor isteyen istediği dosyayı ve programı yüklüyor. Hasılı time freezi tavsiye etmiyorum.
Time Freeze i Windows 7 de 2 yıldır kullanıyorum bilgisayar tertemiz duruyor. Bir yerde eksiklik yapmış olabilirsiniz. O ön belleği 10 gb cıvarı ayarlıyorum, tabi Girdiğiniz değerde bir dosya oluşturuyor C sürücünde kendi adında gizli Klasörde, ben o dosyayı da sildiğim halde hiçbir sorun çıkmadı. 16 makinada aktif hiç bir sorun yok.

Windows 8 bilgisayarlarda korumuyor Hocam. Hata veriyor. Win7 de iyi olabilir ama 8 de iyi değil. Deepfreeze öneririm

bende akıllı tahtalara Time Freeze kurdum sürekli mavi ekran hatası veriyor kullandığınız sorunsuz çalışan deep freeze veya shadow Defender varsa paylaşabilir misiniz?

Geri