tinkercad öğrenci girişi

Kodla Büyü

cupcake

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar tinkercad öğrenci hesaplarını nasıl oluşturdunuz. her öğrenciye e mail alarak mı sanırım misafir girişi diye bir şey yok illa üyelik istiyor. Tüm okula üyelik almam da çok zaman alacak siz nasıl yaptınız

Gmail hesabı ya da sosyal medya (facebook gibi) istiyor hocam. Biz daha başlamadık derslere. ben her öğrencinin facebook hesabı vardır onla giriş yaparlar diye düşünmüştüm.

Hocam burda çoğu öğrencinin Facebook ya da maili yok ben şöyle bir yol buldum üye ol diyorum rastgele bir e mail hesabı uydurup 99999999999 gibi şifre verip hesap oluşturdum zaten e mail e onaylama linki vs göndermiyor hesaba girmek için , direkt açıyor tinlercad i

Hocam burda çoğu öğrencinin Facebook ya da maili yok ben şöyle bir yol buldum üye ol diyorum rastgele bir e mail hesabı uydurup 99999999999 gibi şifre verip hesap oluşturdum zaten e mail e onaylama linki vs göndermiyor hesaba girmek için , direkt açıyor tinlercad i
gönderiyor hocam aktivasyon yapmazsan ileride sorun yaşatıyor.

arkadaşlar tinkercad öğrenci hesaplarını nasıl oluşturdunuz. her öğrenciye e mail alarak mı sanırım misafir girişi diye bir şey yok illa üyelik istiyor. Tüm okula üyelik almam da çok zaman alacak siz nasıl yaptınız
Hocam öğrenciler için kayıt penceresinde Parent Mail kısmına kendi e-posta adresinizi yazabilirsiniz. Tabi kendi kullanıcı hesabınız öğretmen hesabı olmalı. Şuradaki yönerge sorunuza yanıt olacaktır.
https://tinkercad.zendesk.com/hc/en...-do-I-get-my-students-signed-up-and-approved-

Geri