TL Simgesini buldu?

Kodla Büyü

Demhar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bilindiği üzre bir logo simge yarışması yapıldı. sonuçlar yarın açıklanacak katılan arkadaşlar başlık altında çalışmalarını paylaşırlarsa yarın açıklanacak olanla kıyaslama şansımız olur diye düşündüm ?

Önce paramızı Fransa'ya bastırdığımız günlerden kalan ve bizi Fransız sömürgesi gibi gösteren LİRA biriminden kurtulup adam gibi Türkçe bir para birimi bulmamız lazım. Sonra paranın simgesini seçsinler.

Ben haberlerdeki açıklamalara taktım, 18bin başvuru olmuş 10a indirmişler aralarından başbakan seçmiş. Ya arkadaş bir anket yap, herşeyi halka sorarız demeyi biliyorlar. Günde kaç kez göreceğimiz şeyi başbakan seçiyor.

Ülkenin asıl sorunları duruyor, memur maaş zammından haber yok. Lüzumsuz işlerle uğraşmak için vakit çok .
Sembol de önemli de asıl önemli olan paranın alım gücü ve uluslarası itibarı.

Öyle demeyelim hocam paramızın itibarını arttırmakmış amaç, bizde işler böyle nasıl tablet geldi eğitimde sorunlar bittiyse, simge gelir itibar artar değer artar böylece taaa mayısda bir ihtimal alınabilecek memur zammı da değer kazanmış olur.

finale kalanlar arasında bir bt öğretmeninin yaptığı simge de var, gerektiğinden fazla gündem oluşturacak bir konu değil, seçilir biter.

Ben 2 tane tasarlamıştım ama göndermedim. Umarım seçilen benim yaptıklarımdan daha güzel olur.
yorumlarınıza:

Ekli dosyalar

• tl1.jpg
    tl1.jpg
    197.1 KB · Görüntüleme: 776
  • tl2.jpg
    tl2.jpg
    105.5 KB · Görüntüleme: 776
ikinci bi bakanlığın logosunu andırdı galiba ama ikinci daha iyi (ikisi arasından :) )

Ben de bunu hazırlayıp yollamıştım.

Ekli dosyalar

• resim 1.1.jpg
    resim 1.1.jpg
    39.8 KB · Görüntüleme: 394
ahmetismet' Alıntı:
Ben 2 tane tasarlamıştım ama göndermedim. Umarım seçilen benim yaptıklarımdan daha güzel olur.
yorumlarınıza:
Keşke gönderseydiniz hocam. Tasarımlarınız kabul edilenden daha güzelmiş...

Geri