ToolWiz Time Freeze yerine ne kullanayım?

Kodla Büyü

buyey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar windows 8.1 yüklü ET lerde uzun süredir ToolWiz Time Freeze kullanıyordum. ama son zamanlarda birçok tahtayı otomatik onarıma soktuğu için başıma bela oldu. koruma programı olarak sorunsuz çalışan bir program önerir misiniz?

Evet hocam bende time freeze yerine kullanabileceğim alternatif bir program arıyorum. Deep Freeze kurduğum zaman kullandığım anahtar flash programım çalışmıyor yani tahta anahtar flashı görmüyor.Öneriler olursa sevinirim.

toolwiz aynı sorunu verdiği için kaldırdım. alternatifler de hep lisanslı. koruma programı kullanmıyorum. bi sorun olursa image atıyorum.

hocam ben de toolwiz kullanıyorum. şimdiye kadar bir sorun yaşamadım çok şükür.
sizdeki problem bütün tahtalarda mı yaşanıyor? yoksa bazılarında mı?
bizim tahtalarda win10 yüklü. sorun çıkarmıyor.

asusv' Alıntı:
hocam ben de toolwiz kullanıyorum. şimdiye kadar bir sorun yaşamadım çok şükür.
sizdeki problem bütün tahtalarda mı yaşanıyor? yoksa bazılarında mı?
bizim tahtalarda win10 yüklü. sorun çıkarmıyor.

bir çoğunda diyebilirim hocam. win 8.1 var bizimkilerde

TimeFreeze Intel işlemcili Faz 2 tahtalarda sıkıntı yapıyor.

Windows update bela oluyor açık unutursanız. Diğer türlü timefreeze iyidir.

Win 8.1 faz 2 AMD işlemcili tahtalar için uygun deep freeze hangi sürüm arkadaşlar yardım lütfen
Aynı sorundan ben de muzdaribim.

gzegen' Alıntı:
shadow defender kullaniyorum ben
Hocam sizin tahtalar 8.1 mi ona göre biz de yükleyelim

shadow defender kullanın. Tool time freze yüklüyken her hafta 3-4 tahta onarıma geçiyor vs. sıkıntılar oluyordu. Shadowu kurduktan sonra 4-5 aydır tahtalara elimi sürmedim.

Win 10 ToolTime Freze kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. Shadow defender alternatif olarak kullanılabilir.

Bizim faz1 tahtalarda win7 Pro kurulu koruma olarak drive vaccine kullanıyorum, win10 pro sistemine geçişi düşünüyoruz. Birinde deneme yaptım. 360 security yanına drive vaccine kurdum ve kastı. Koruma programı kullanan arkadaşlar antivirüs kullanıyorlar mı acaba? (Güncellemeleri d sürücüsüne ayarlı) İkisini de kullanmak doğru mu?
Bir de win 10 sisteminde en problemsiz ve kasma yapmayan koruma programı hangisidir?

scarkci' Alıntı:
Bizim faz1 tahtalarda win7 Pro kurulu koruma olarak drive vaccine kullanıyorum, win10 pro sistemine geçişi düşünüyoruz. Birinde deneme yaptım. 360 security yanına drive vaccine kurdum ve kastı. Koruma programı kullanan arkadaşlar antivirüs kullanıyorlar mı acaba? (Güncellemeleri d sürücüsüne ayarlı) İkisini de kullanmak doğru mu?
Bir de win 10 sisteminde en problemsiz ve kasma yapmayan koruma programı hangisidir?
driver vaccine nin 10.5 versiyonunda güncellemeleri silmesini önleyebiliyorsunuz hocam...

ücretsizler içinde en iyisi tooltime time freeze. Faz2 windows10 da hiç sorun çıkartmadı bugüne kadar. Fakat D yi korumadığı için D ye kısayol virüsü bulaşıyor. Virüs programı da kurmak istemiyorum yavaşlatmasın diye. Kaçak program da kurmuyorum. Bu yüzden ücretsiz bir program olan Restore reboot rx i buldum. Şu ana kadar sorun çıkmadı.
https://horizondatasys.com/reboot-restore-rx-freeware/

Reboot Restore RX (eski adıyla Drive Vaccine) iki hafta oldu yükleyeli. Sorun yok.
Drive Vaccine'i geçmiş yıllarda çok kullandım. Gayet memnun kalmıştım.

Geri