Torrent Sitesi Üyelik Açık!

Kodla Büyü
Keşke kullanıcı sayısı da artsa biraz.

En azından diğer Türk Torrent sitelerine göre hızlı.

Bir zamundanın kullanımına bakıyorum bir de bitturk, turktorrent' e bakıyorum. Arada dağlar kadar fark var. Bir sayfa açacağım reklam üstüne reklam :-1:

Kayıt penceresindeki en üstteki cümleyi okuduktan sonra kayıt olmaktan vazgeçtim. Ciddiyetsiz bir site.

mystreous' Alıntı:
Kayıt penceresindeki en üstteki cümleyi okuduktan sonra kayıt olmaktan vazgeçtim. Ciddiyetsiz bir site.

:+1: Arena-tr kullanıyorum başka bir torrent sitesine de ihtiyaç duymuyorum mesajınız üzerine girip baktım küfür edesim geldi o cümleyi yazan kişiye. Herkes çerezi bilmek zorunda sanki.. Sagopanın da dediği gibi 'Beden saksınızda edep çiçekleriniz sararmış.'

arkadaşlar lütfen bukadar ciddiyetten uzak sitelerin duyurusunu yapmayalım.
ve bu duyuruyu siteden kaldıralım.

Arkadaşlar konuyu saptırmak istemiyorum ama arena-tr davetiyesi olan davet gönderebilir mi? mail adresini pm gönderebilirim.

Yaz donemine girdigimiz bu gunlerde bircok sitede bir durgunluk hakim.
Yeni acilan ve uye sayisi az olan siyeler zaten cok durgun.
Torrent Cell, yaz doneminde de en hareketli sitelerden biri olmaya devam ediyor.
Uyelikler acik, ratio ve hit run problemi yok; harika cell ripleri ve bircok seedbox destegi; surekli radyo yayini; minide hic kesilmeyen hareketli sohbet....

savsatli8' Alıntı:
Yaz donemine girdigimiz bu gunlerde bircok sitede bir durgunluk hakim.
Yeni acilan ve uye sayisi az olan siyeler zaten cok durgun.
Torrent Cell, yaz doneminde de en hareketli sitelerden biri olmaya devam ediyor.
Uyelikler acik, ratio ve hit run problemi yok; harika cell ripleri ve bircok seedbox destegi; surekli radyo yayini; minide hic kesilmeyen hareketli sohbet....
Tamam kardeşim yaptın reklamını ama site fena değil:))

Geri