tp link modem arayüzü giriş sorunu

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
okulda önceden airties vardı, bağlı her pc den modem ip adresiyle çat diye giriyordu. bozuldu, gittim tplink aldım, kablosuz ağ şifresi değiştirecem, hiç bi bilgisayardan girmiyor, kablosuz, tek kabloyla, swich den bağlı olanla, girmiyor arayüze. tek çare, modemi resetleyip girebiliyorum, her seferinde modemi resetlemek de işime gelmiyor, var mı çözümü??

DNS ayarlarını değiştirip girmeyi deneyin. Modemin arkasına bak eğer giriş adresi 192.168.0.254 ise dns ayararını 192.168.0.20 yap sonra girmeyi dene

recepata' Alıntı:
hocam mozilla veya internet explorerdan dene

valla explorer, mozilla, chrome hepsinde denedim olmuyor. Dns i otomatik alıyor, DNS i elle giren pc lerde var okulda onlar da girmiyor. Başka forumlarda aradım, çoğu kişi aynı sıkıntıyı yaşıyor, yok mu fikri olan???

hocam neden oluyor bilmiyorum ama bende de benzer sıkıntı olmuştu switch üzerinden kablo ile bağlanan bir bilgisayardan değil de doğrudan laptop ı modem in yanına götürdüm kablo ile bağlanıp ara yüze girmiştim.

Hocam bilgisayarınıza el ile ip atayın. örneğin 192.168.1.5 dns yi boş bırakın. İnternete çıkmasın bilgisayarınız. Ben kablosuz böyle giriyorum

Geri