Uzman Öğretmenlik Soru Bankası

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Merhabalar, uzman öğretmenlik sınavı için soru bankası olarak tavsiye almak istiyorum.

PDF mi yoksa kitap olarak mı arıyorsunuz? Kitap bilmiyorum ama PDF olarak egitimge sitesinin forumunda paylaşılmış bir sürü. Aynı sitenin telegram gurubunda (40 bin kişilik) da sorular sürekli paylaşılıyor. Telegram gurubu: https://t.me/+V_JyigbjWcdZDDW_

Son düzenleme:
PDF mi yoksa kitap olarak mı arıyorsunuz? Kitap bilmiyorum ama PDF olarak egitimge sistesinin forumunda paylaşılmış bir sürü. Aynı sitenin telegram gurubunda da sorular sürekli paylaşılıyor
Hocam çok teşekkürler. Sayende keşfetmiş oldum.

Yargının son baskısı soru bankasını aldım sorular güzel ve birebir pdf ile uyumlu

ilahi hocam o kadar kaptırmışsın ki yayınevini bile farklı görüyorsun 😁
sence almaya değer mi kontrol etmiş bir uzman olarak ben daha bir satır bile başlamadım hiçbirşeye
Hocam yeni başladıysan eğer bu kitap sana zor gelebilir

bu grupta çok güzel soru paylaşımları var bunu takip edebilirsin

başlamadıysanız hala vaktiniz var, YouTubeda videolar var kısa kısa anlatan, burada da özet hazırlayan arkadaşın konusu var. video izleyip üstüne özet okuyorum. sonra soru çözüyorum metin özdamarların föyleri ve denemelerinden. %80 civarı yapıyorum. Bir haftada üç modül falan bitiyor.

başlamadıysanız hala vaktiniz var, YouTubeda videolar var kısa kısa anlatan, burada da özet hazırlayan arkadaşın konusu var. video izleyip üstüne özet okuyorum. sonra soru çözüyorum metin özdamarların föyleri ve denemelerinden. %80 civarı yapıyorum. Bir haftada üç modül falan bitiyor.
YouTube 'da kısa kısa anlatan tavsiye edeceğiniz hangi videolar var. Link/kanal ismi paylaşır mısınız mümkünse?

• Beğen
Tepkiler: H_M
Çalışan arkadaşların tavsiyelerini merak ediyorum ben de

Kemal öğretmen kanalı güzel. Üstüne telegram dan soru çözünce daha kalıcı oluyor.

Ayrıca çok kasmaya gerek yok. Sorular çok kolay. MEB in örnek sorularını hiç çalışmayan birisi bile mantık yürüterek çözebilir.

Geri