TTNET Mİ-TÜRKCELL SÜPERONLİNE MI

Kodla Büyü

alemd@r

Aktif Üye
İyi akşamlar arkadaşlar,az önce Türkcell Süperonline dan geldiler,kampanyaları gayet iyi(25 mbps,75 gb a kadar-64 tl-modem daha önce kullanan arkadaş var mı,memnun mu sormak istedim..ttnet kullanıyorum ve sürekli sorun yaşıyorum..(taahhüt bedelini de ödeyecekler geçiş halinde) sizce ttnet mi-türkcell süperonline mı?

bende ttnet kullanıyorum fiber dediler ama fiber bile değil bildiğin eski kablolar

superonline muhteşem

abiciğim şu an imkanım olsa Turkcell superonline'a geçerim. 2 yıl superonline kullandım, telefonsuz yalın internete geçmek içn ttnete geçtim. geçmez olaydım her ay sıkıntı, yaşıyorum. :verymad:

alemd@r' Alıntı:
İyi akşamlar arkadaşlar,az önce Türkcell Süperonline dan geldiler,kampanyaları gayet iyi(25 mbps,75 gb a kadar-64 tl-modem daha önce kullanan arkadaş var mı,memnun mu sormak istedim..ttnet kullanıyorum ve sürekli sorun yaşıyorum..(taahhüt bedelini de ödeyecekler geçiş halinde) sizce ttnet mi-türkcell süperonline mı?

Hocam ttnet taahhütünün ne kadarını ödüyorlar ona göre öğren iyice.sonradan fazla fatura gelmesin ttnetten.10 senelik ttnet macerasından sonra bende 4 ay önce geçtim süperonline'a.Kesinlikle pişman olmazsın.Kopma falan olmadı şimdiye kadar hiç

peki servisi varmi ariza durumunda turk telekom mu geliyor

quashpack' Alıntı:
alemd@r' Alıntı:

Hocam ttnet taahhütünün ne kadarını ödüyorlar ona göre öğren iyice.sonradan fazla fatura gelmesin ttnetten.10 senelik ttnet macerasından sonra bende 4 ay önce geçtim süperonline'a.Kesinlikle pişman olmazsın.Kopma falan olmadı şimdiye kadar hiç
500 tl ye kadar ödeyebiliyoruz dedi,fatura gelmeyecek o tutar karşılanana dek..

superonline özel kablo cekiyor bizim apartmana çektiler aradığında. 10dk kalmaz. geliyorlar

Taahhütten dolayi gelecek cezayı çok iyi öğren. Superonline 500 tl ye kadar olan kısmını karşılıyor. Ben geçen ay geçtim taahhüt miktarını öğrenmeden. Geçiş yaptıktan sonra kapatmaya gittiğimde ttnet 820 tl taahhüt cezası çıkardı. Neyse ki modem ve tivibu kutusunu teslim ettiğimde 480 tl ye kadar düştü. Daha fazla da olabilirdi. Ttneti arayıp öğrenin mutlaka.

Paul' Alıntı:
Taahhütten dolayi gelecek cezayı çok iyi öğren. Superonline 500 tl ye kadar olan kısmını karşılıyor. Ben geçen ay geçtim taahhüt miktarını öğrenmeden. Geçiş yaptıktan sonra kapatmaya gittiğimde ttnet 820 tl taahhüt cezası çıkardı. Neyse ki modem ve tivibu kutusunu teslim ettiğimde 480 tl ye kadar düştü. Daha fazla da olabilirdi. Ttneti arayıp öğrenin mutlaka.
öğrendim hocam 250 küsür bişey söyledi,geçmeye karar verdim bende artık..bakalım nasıl olacak..

superonline iyidir. Adil kullanım kotasını aşsanız bile hızınızı düşürmüyorlar.. Her ay 300 gb indirme yapıyorum. Belki hız düşer diye ayın son haftası yükleniyorum indirmeye.. Fiber iyidir iyi..

Geri