TTNET nakil işlemi aptallığı?

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar 1 aydır bi türlü naklimi aldıramadım,defalarca arıyorum adamlarla akraba olduk adam akıllı ilgilenen yok,telefon numarası verdiler ama hattımı bi türlü bu numaraya aktaramadılar..her seferinde farklı bahaneler öne sürüyorlar neymiş yeni telefon numaramda internet görünüyormuş falan filan....
1 sene teaahudum var yoksa kapattıracağım,en sonunda cezayıda göze alıp kapattıracağımm...
bu işin hukuksal bi süresi falan var mıdır aceba? daha önce başına gelen var mı?

aynenbadi' Alıntı:
Arkadaşlar 1 aydır bi türlü naklimi aldıramadım,defalarca arıyorum adamlarla akraba olduk adam akıllı ilgilenen yok,telefon numarası verdiler ama hattımı bi türlü bu numaraya aktaramadılar..her seferinde farklı bahaneler öne sürüyorlar neymiş yeni telefon numaramda internet görünüyormuş falan filan....
1 sene teaahudum var yoksa kapattıracağım,en sonunda cezayıda göze alıp kapattıracağımm...
bu işin hukuksal bi süresi falan var mıdır acaba? daha önce başına gelen var mı?
hocam ben 2 aydır naklimi yaptıramadım. Binamız yeni olduğu için inşaat gözüküyormuş. Onu hallettim belediyeden.. sonra dediler araç gereç yok.. taa il merkezinden telefon direği getirttik (komedi) sonra dediler bunun altyapısı var.. dedim beni ilgilendirmez ben müşteriyim..neyse onu da hallettiler yeni numaranız bu diye çekip gittiler.. Sonra TTNet'i aradım telefon naklim oldu şimdi de internetimi naklettirmek istiyorum diye.. Eleman ne dese beğenirsin.. Yeni verilen numara başkasının üzerineymiş ve bundan dolayı da nakil olmazmış. 1 haftadır da ona uğraşıyorum sözde bugüne geleceklerdi.. ama nerdeee? adamlar piyasada tek oldukları için kral gibiler.. böyle rezil bir kurum görmedim..

bana söylediklerini sana da söylemişler hocam. Bu hafta bağlanmaz ise iptal ettiricem aveanın internetine 4 gb daha ilave edip aylık 8 gb ile idare edecem,bunlarla mı uğraşıyımm

Geri