TTNET Zamlı 2014 Fiyatları

Kodla Büyü

yasarsahbaz

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
TTNET'in resmi sitesinde bulamadım ama birçok forum sitesinde dolaşan yeni fiyatları sizlerle paylaşayım.

NET4 PAKETİ 30 TL DEN 35 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/800KB AKK 25 GB DEN 20 GB DÜŞÜRÜLDÜ BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+
NET6 PAKETİ 33 TL DEN 38 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/800KB AKK 25 GB DEN 20 GB DÜŞÜRÜLDÜ BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+
NET12 PAKETİ 40 TL DEN 45 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/800KB AKK 25 GB DEN 20 GB DÜŞÜRÜLDÜ BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+
NETLİMİTSİZ 63 TL DEN 68 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/800KB AKK 50 GB DEN 40 GB DÜŞÜRÜLDÜ BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+
NETLİMİTSİZ Plus 93 TL DEN 98 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/1024KB AKK 100 GB DEN 75 GB DÜŞÜRÜLDÜ BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+
8LİMİTSİZ 119 TL DEN 124 TL ÇIKARILDI PAKET HIZI 8192/1024KB AKK olAMAYAN PAKET BAĞLANTI TÜRÜ ADSL2+

Eğer gerçekten bu şekilde hem fiyat artırıp hem de AKK'yi düşürüyorlarsa bunların akıllarından zoru olmalı. Herkes gider Mersin'e TTNET gider tersine :D

özelleştirilirken nasıl bir sözleşme imzalandıysa adamlar dayadıkça dayıyor.Devlet gıkını bile çıkaramıyor bu ttnetin yaptıgı haksızlıklara. bu sene yaşadıklarımız yazsam 1 sayfa olur. Allaha havale ediyorum. hakkımıda helal etmiyorum ne ttnet çalışanlarına ne buna sebep olan devlet yetkililerine. :verymad:

Yaa ne olacak o kadar kimse apartmanda network kurarasa kullanıma bakıp 1 kullanıcı bu kadar internet kullanamaz diyecektir birileri.

Biz kabloNet+uyduNet sınırsız paketine geçtik kurtulduk, yaşadığınız yerde altapı varsa ikisini de tavsiye ederim.

hocam yaşadığım yere uydunet ya da superonline geldiği gün geçicem.Gelmesede başka servis sağlayıcıya geçicem sırf bunlara para yedirmemek için

Dün ttnetten bir posta geldi kullandığım netlimitsiz paketin ocak 2014 itibariyle 67 tl olacağı yazıyor başka alternatifim olmadığı için maalesef kazıklanmaya devam... :x
Bu arada benim 12 aylık taahhütüm var ve taahhüt sonuna kadar fiyatın değişmemesi gerekmiyor mu? (Taahhüt sanırım sadece beni bağlıyor)

ttnet maalesef ilk sene kazıklıyor, kapatacağım deyince anında %50 düşürüyor. Geçen bir abimiz gelmişti bize, ttnetten aradılar, 63 tl ödüyormuş abi, kapatma başvurusu yapmış, taahhütsüz 8mb 31 tl teklif ettiler, abi kabul etti tabi :)

Ama dediğim gibi 1 yıldan fazla taahhüt vermeyin bu piranalara.

Geri