Tübitak 4006 - 2017-2018

Kodla Büyü
Okul olarak imzamizi gecen hafta attik. İlce millî eğitim müdürü daha imzalamamis. İlden sorumlu kişilerle görüştüm bir kac kere ilçeye yazı yazdik imzalayacaklar merak etmeyin dediler. Ayın 21 i geldi hala imzalamadilar. Benzer durumda olan var mı? Ya da ilce milli eğitim müdürünüz sizinkileri imzaladı mi?

Okul olarak imzamizi gecen hafta attik. İlce millî eğitim müdürü daha imzalamamis. İlden sorumlu kişilerle görüştüm bir kac kere ilçeye yazı yazdik imzalayacaklar merak etmeyin dediler. Ayın 21 i geldi hala imzalamadilar. Benzer durumda olan var mı? Ya da ilce milli eğitim müdürünüz sizinkileri imzaladı mi?
Bizim ilçe (Kepez) imzaladı, tübitak başkanlık kaldı sadece

Arkadaşlar ilçe olarak tüm projeleri imzaladık ama inatla 1 okulun projesini imza kabul etmiyor. 4 gündür uğraşıyoruz. Bir yerde öğretmen imzasını çeksin tekrar başlatsın demişsiniz ama okullar tatil oldu öğretmene ulaşamıyorum. bt4006 ya mail attım dönen olmadı. Telefon numarası gibi birşey var mı arkadaşlar arayayım?

Arkadaşlar merhaba, branş olarak bu sene ilk kez TÜBİTAK için proje hazırlayacağız, bir heyecan 2 tane arduino projesi ile başvurduk. Çocuklar da 15 tatilde ana yükü kaldırırız dönem içinde derslerimizden zaman kalmasa da sorun olmaz o zaman diyorlardı. Bugün itibariyle hala elimizde her bir proje için belirlenen proje no yok diyor yürütücümüz, okul için tek bir tane belirlenen proje id var sadece. Bu durumda arduino parçalarını sipariş veremiyoruz proje numarası olmadan fatura kesilemeyeceği için değil mi? Kaçırdığım ya da yanlış anladığım bir yer var mı acaba, siparişi verip çocukları başlatabileceğim bir çare?

Arkadaşlar merhaba, branş olarak bu sene ilk kez TÜBİTAK için proje hazırlayacağız, bir heyecan 2 tane arduino projesi ile başvurduk. Çocuklar da 15 tatilde ana yükü kaldırırız dönem içinde derslerimizden zaman kalmasa da sorun olmaz o zaman diyorlardı. Bugün itibariyle hala elimizde her bir proje için belirlenen proje no yok diyor yürütücümüz, okul için tek bir tane belirlenen proje id var sadece. Bu durumda arduino parçalarını sipariş veremiyoruz proje numarası olmadan fatura kesilemeyeceği için değil mi? Kaçırdığım ya da yanlış anladığım bir yer var mı acaba, siparişi verip çocukları başlatabileceğim bir çare?
e imza attığımız sayfada sözleşmenin pdfi var. orada proje no yazıyor. faturayı ona göre kestirip alışveriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-24-17-27-17.jpg
    Screenshot_2018-01-24-17-27-17.jpg
    87.7 KB · Görüntüleme: 56
aslıp hocam yürütücünüzden proje noyu öğrenip faturayı eklediğim resimde ki kestirin hiç bir problem kalmaz.iyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-24-17-31-35.jpg
    Screenshot_2018-01-24-17-31-35.jpg
    147.3 KB · Görüntüleme: 58
Arkadaşlar acilll
İmza atamıyorum. Süreci iptal etmiştim şimdi evimdeki bilgisayardan imzamı atamıyorum bir türlü...

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    31.9 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba,
Benim e-posta hesabıma Tübitak'dan bilgilendirme gelmediği için başvurumu kontrol etmemiştim. Bugün kontrol ettiğimde (28 Ocak) Tübitak 4006 projemin kabul edildiğini öğrendim. 31 Ocak tarihine kadar e-imza süresi uzatılmış. Acaba en hızlı şekilde e-imza nasıl alabilirim. 31 Ocak'a kadar e-imza sürecini bitirmem mümkün mü?

Merhaba,
Benim e-posta hesabıma Tübitak'dan bilgilendirme gelmediği için başvurumu kontrol etmemiştim. Bugün kontrol ettiğimde (28 Ocak) Tübitak 4006 projemin kabul edildiğini öğrendim. 31 Ocak tarihine kadar e-imza süresi uzatılmış. Acaba en hızlı şekilde e-imza nasıl alabilirim. 31 Ocak'a kadar e-imza sürecini bitirmem mümkün mü?
e-imza http://www.e-imzatr.com.tr/elektronik-imza-basvuru-merkezleri bu merkezlere başvurunu yaparak hemen alabiliyorsun.
ayrıca pttden https://www.e-guven.com/PTT.aspx başvurunu tamamlayarak hızlı bir şekilde alınabiliyor.
Ayrıca pttnin merkezlerindende http://pttkep.gov.tr/basvuru-merkezleri alınabiliyor

Arkadaşlar merhaba;
Tübitak 4006 kapsamında onaylanan projelerimizin danışman öğretmen ve öğrenci bilgilerini işleyeceğimiz bir sistem var mı ya da açılacak mı ilerleyen zamanlarda..

Arkadaşlar merhaba;
Tübitak 4006 kapsamında onaylanan projelerimizin danışman öğretmen ve öğrenci bilgilerini işleyeceğimiz bir sistem var mı ya da açılacak mı ilerleyen zamanlarda..
Bilimiz.tubitak.gov.tr den basvurular yapildi. 31 ocak tarihine kadar da yürütücü,kurum müdürü, ilce milli egitim müdürü sozlesmeyi imzaladi. Tubitak eimzasi kaldi.

Benim de merak ettigim tubitak başkanlığından imzasi tamamlanan var mi yoksa Tübitak ta beklemede mi?

Arkadaşlar merhaba;
Araştırma projeleri için elinde örnek dosya olan, paylaşabilecek olan var mı acaba?

Merhaba arkadaşlar,
Proje ödeneği hesabımıza yatmış. Daha sonra okulda kullanmak üzere fazladan 3 aurdunio seti alsam problem olur mu? Bunlar çağrı metnindeki "robot kit gövdeleri" kapsamına girer mi?
Ayrıca her proje için kapsamlı birer set alıp öğrencilere uygulama şansı vermek istiyoruz. Sonra başımız ağrır mı?

Sayın hocalarım fuarımız bitti, faturaları ne zaman ve ne şekilde tübitak'a göndereceğiz, bilgisi olan paylaşabilir mi

Hocam fuar sonuç raporları ekranı açılacak. Her proje için sonuçlar, danisman (tc-tlf-email), öğrenci (tc vb) girilecek. Bu sonuç kısmının alt başlıklarında bir bölüm bu harcamalarla ilgili. Oraya faturalar yüklenecek açıklamalar eklenecek

Geri