Tübitak 4006 2017 ödenekler ne zaman yatacak

Kodla Büyü
Telefon numarası belediye fen işleri gibi sürekli meşgul düşmüyor.

Mesaj gelmiş;

Değerli 4006 Yürütücümüz,
Okulunuzda düzenlemek üzere önerdiğiniz bilim fuarları sergi projelerinizin değerlendirmesi tamamlanmıştır. Değerlendirmeler sonucu önerdiğiniz sergi projelerinizle fuarınızın gerçekleştirilebileceği kararına varılmıştır.
TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Programına ilginiz için teşekkür eder, başarılı bir fuar dönemi dileriz.

Mailler herkese aynı anda gittiyse bize gelmemiş ozmn bizim projeler onaylanmamış diye bilir miyiz?

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

Pazar sabah 3 te mail geldi onaylandı diye. Adamlar çalışıyor. :D :D . Para da 2 haftaya yatar o zaman çıldırıcam.

Egzersiz açmıştık plan yapmıştık mail yok sakata geldik vallaha

Mobil-Tapatalk @bilisimcil

İyi ki bu sene katılmamışım diyorum her mesajı görünce. Bu sene çok sıkıntı oldu

bt4006@tubitak.gov.tr ye mail attım sağolsunlar tüm sorularımı yanıtladılar.
1. Bazı okullara proje onay maili geldi gelmeyen okullar ne yapmalı dedim.
cvp: değerlendirilmesi tamamlanan 3200 okula mail atıldı diğerlerinin değerlendirilmesi bitince bir kaç güne mail atılacak denildi.

2. Bu aşamada biz projemizi yapmaya devam edebilir miyiz?
cvp: hibe tüm okullara yatacak siz projenizi yapmaya devam edin. Süreç içerisinde uygun görünmeyen projenizi revize etmeniz için size uyarı maili atılacaktır denildi. Ayrıca projeler yapılacak fuara da sergilenirken bir temsilci gelip projeleri izleyecek ve sonuçlar sisteme girilecek dendi.

bilisimcil' Alıntı:
2. Bu aşamada biz projemizi yapmaya devam edebilir miyiz?
cvp: hibe tüm okullara yatacak siz projenizi yapmaya devam edin. Süreç içerisinde uygun görünmeyen projenizi revize etmeniz için size uyarı maili atılacaktır denildi. Ayrıca projeler yapılacak fuara da sergilenirken bir temsilci gelip projeleri izleyecek ve sonuçlar sisteme girilecek dendi.
Hocam gelen mailde önerilen projelerinizle fuar yapmanıza karar verilmiştir diyor. Daha ne revizesiymiş bu.

penewitz' Alıntı:
Valla hocam suan ben cebimden para harciyorum yaklasik 2binlira harcadim fatura kestiriyorum eger yatmazsa bana gir....

hocam para yatmadan fatura kestirebiliyor muyuz. yani paranın yatacağı tarihten önce kestirirsek bu parayı ödüyorlar mı?

arkadaşlar mail gelmezse fuar düzenleyemeyeceğimiz anlamına mı geliyor. yani projelerimiz iptal mi oluyor.

KARDELEN46' Alıntı:
penewitz' Alıntı:
Valla hocam suan ben cebimden para harciyorum yaklasik 2binlira harcadim fatura kestiriyorum eger yatmazsa bana gir....

hocam para yatmadan fatura kestirebiliyor muyuz. yani paranın yatacağı tarihten önce kestirirsek bu parayı ödüyorlar mı?

Evet, para yatmadan da belirtildiği şekilde faturalandırarak harcama yapabilirsiniz.

KARDELEN46' Alıntı:
arkadaşlar mail gelmezse fuar düzenleyemeyeceğimiz anlamına mı geliyor. yani projelerimiz iptal mi oluyor.
Mailler aşamalı olarak geliyor. Biraz daha bekleyin bakalım.
KARDELEN46' Alıntı:
1 Ocak tarihinden sonra kesilen faturaları ödüyorlar.

Hocam fatura iceriklerini biz gecen sene..
Elektronik malzeme, hirdavat, kirtasiye malzemesi, murekkep toner, sapka tisort, gibi basliklar altinda kestirmistik.
Bu sene degisen bir sey varmi.
Mesela bu sene projede olmasada bi tane rasperry pi alip seneye icin ugrasmak istjyorum onu elektronik malzeme olarak kestirebilirim heralde.
Gecen sene oyle yapmistik sorun olmadi.

Arkadaşlar fatura kestirme işlemleri para yattıktan sonra yapmamızı önerdi. Tarihlere en azından dikkat edin.

Biz para yatmadan son 20 gündür faturalandırma yapıyoruz mail gelmeden paramız dün akşam yattı çok şükür

Geri