TÜBİTAK 4006 KOORDİNATÖRLÜK GÖREVEİ(PROJE YÜRÜCÜSÜ) ARKADAŞL

Kodla Büyü

KARÇİÇEĞİ

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Seçkin Üye
TÜBİTAK 4006 KOORDİNATÖRLÜK GÖREVEİ(PROJE YÜRÜCÜSÜ) OLAN ARKADAŞ VAR MI?

20 proje olması gerekiyor, ben kendi üzerime düşenleri girdim diğer arkadaşlarda bugün girerse tamamlanmış olacak fakat proje il danışmanından görüş alacağız belki bazı projeler revize edilebilir

hocam 20 proje girmeniz gerekiyor en az 10 tanesi de araştırma projesi olmak zorunda.
ben de girdim 20 proje yalnız temsilciyle temas kurduk bir kaç gün içinde eğer beğenmediği proje olursa girip onayı kaldırıp düzelteceğiz son gün 15 ocak projelerin girilmesi için. siz neyi soruyorsunuz acaba?

görüş yazısını almadıysanız acele edin hocam, bayağı okul vardır gözlemci döenemeyebilir. Dönemezse de reddecektir aman dikkat! :shock: :shock:

zaman biraz ters oldu. Daha sınavlar yeni bitiyor ve fikir bulup onu olgunlaştırmak için yeterli bir zaman kalmıyor 15 ocak yerine 20 ocak olarak düşünülseymiş daha iyi olurdu.

Hocam papaz erigini imam erigine çevirme projeleri yapılmıştı onların önüne geçmek için il Koordinatörü var. Ben tüm projeleri tek bir word yaptım il kordinatorune sundum. İnceledi ve görüş bildirdi. Bundan bahsediyor.

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam papaz erigini imam erigine çevirme projeleri yapılmıştı onların önüne geçmek için il Koordinatörü var. Ben tüm projeleri tek bir word yaptım il kordinatorune sundum. İnceledi ve görüş bildirdi. Bundan bahsediyor.
Teşekkürler hocam.

xefsanex' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:
Teşekkürler hocam.

aynen hocam çok haklısınız bayağı bayağı projeler vardı :alkis: hocam görüşünü alın koordinatörreddederse uygun görmezse proje komple reddedecek bilhassa araştırma projelerini. Ayrıca ilerleyen süreçte de koordinatör, proje denildiği gibi yapılmamışsa da reddedebilir ve bütün parayı isteyebilir hem de yalnızca bir proje bile reddedilse bile. Fakat reddettiğine Tübitak bakacak onlarda onaylarsa paranın tamamının iadesi istenecek. Eğer ki proje yapan arkadaşlarınızla paylaşmadıysanız paylaşın zira bütün sorumluluk sizde :cry: :cry: :cry:

bende yürütücüyüm. o kadar dandik projeler varki.
geçen senede uğraştık yorulduk bu sene hevesimde yok.
fen projelerinden biri:
kartondan tır yapacak çocuk maket tır :d
ha ışığı kornası da olacak
mış.
hal böyle olunca diyorum ki olmaması olmasından daha hayırlı :mrgreen:

bidene' Alıntı:
bende yürütücüyüm. o kadar dandik projeler varki.
geçen senede uğraştık yorulduk bu sene hevesimde yok.
fen projelerinden biri:
kartondan tır yapacak çocuk maket tır :d
ha ışığı kornası da olacak
mış.
hal böyle olunca diyorum ki olmaması olmasından daha hayırlı :mrgreen:
hocam iştahı olmayanla olmuyor bu işler haklısınız :+1: :+1:

Hocam belirtmek lazım aslında istenen çocuğu bilime yönlendirmek. Saf şu Çeşme suyu ve bitki gelişimi araştırma ödevi verse bir proje ve araştırma var. İstenen bu kadar basit ve öğrenci katılımını esas alan şeyler. Niyeyse ya abartiliyor veya çok umursamadan amacsiz bir maket işine giriliyor

Başvuru ekranına girebiliyor musunuz? Son başvuru 16 ocak görünüyor ama şifreyi giriyorum sayfaya yönlendirmiyor.

Son başvuru 16 sı hocam... Sorun yok bende girdim son eksikleri tamamladım. Onayladım bakalım hayırlısı...

Geri