Tübitak 4006 yapılamayan proje olursa ne olur?

Kodla Büyü

safran

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlardan tübitak 4006 da belirtilen projelerden birini sergileyemezsek ne olur? bir öğretmenimiz edebiyat karakterlerini çizgifilm olarak canlandırmak istemişti ancak yapacayacağım diyor şimdi ne yapmamız lazım yardımcı olur musunuz?

Projede illaki bir ürün olması gerekmiyor hocam. Amaç çocukları düşünmeye, araştırmaya, yeni fikirler geliştirmeye teşvik etmek. Sizin bu projede en azından sunum şeklinde yapmak istediklerinizi raporlaştırıp sunsanız yeterli olur bence. Ama hiç bir şey yapmazsanız sorun olabilir.

Projede illaki bir ürün olması gerekmiyor hocam. Amaç çocukları düşünmeye, araştırmaya, yeni fikirler geliştirmeye teşvik etmek. Sizin bu projede en azından sunum şeklinde yapmak istediklerinizi raporlaştırıp sunsanız yeterli olur bence. Ama hiç bir şey yapmazsanız sorun olabilir.
Nasıl birşey yapabiliriz acaba böyle böyle planladık ama gerçekleştiremedik şeklinde mi

4 yıldır fuar yapan biri olarak :) ortaya bir şeyler koyun hocam sunum şeklinde olur ya da farklı bir şekilde. Ama mutlaka ortada bir şey olsun sorun yaşayacağınızı sanmıyorum geçen yıllarda benim de başıma geldi söz verip proje yapmayan insanlar sonradan kendim yaptım bir şekilde hiç bir problem yaşamadım

Bu yıl ilk defa Tübitak işine girdim. Şansıma bir hocamız hamile heyet raporlu(riskli gebelik) 5 adet projesi var. Bir hocamız karaciğerden sıkıntı yaşıyor şimdi heyet alma ihtimali var. Allah yardımcım olsun. Bir şekilde hallolucak Allahın izniyle . Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

Bu yıl ilk defa Tübitak işine girdim. Şansıma bir hocamız hamile heyet raporlu(riskli gebelik) 5 adet projesi var. Bir hocamız karaciğerden sıkıntı yaşıyor şimdi heyet alma ihtimali var. Allah yardımcım olsun. Bir şekilde hallolucak Allahın izniyle . Moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum.

böyle durumlarda başa bela oluyor tubitak işte . bana zaten oldum olası mantıksız geldi de neyse. allah yardımcınız olsun

böyle durumlarda başa bela oluyor tubitak işte . bana zaten oldum olası mantıksız geldi de neyse. allah yardımcınız olsun
Allah razı olsun hocam. Yapacak birşey yok. Sonuçta sağlık sorunları benlik bir durum yok. O insanlara da birşey diyemem önce sağlık diyorum. Eşim fenci onunla yaparım fen projelerini bir şekilde. İngilizceci de sağolsun evde raporlu olmasına rağmen uğraşıyor bir şekilde yardımcı oluyor. Zaten ingilizce derslerine de ben giriyorum 14 saat. Projeleri de hallederim bir şekilde inşallah.

Buradan biz yardımcı olalım hocam, çok fazla sıkıntıya girmeyin :) Stres yapmayın, değmez..

• Beğen
Tepkiler: H_M
hocam okul idaresi bu duruma hiçbir tepki göstermiyor mu? yani hasta olanlar için diyecek bir şey yok, Allah şifa versin ama projeler için diğer öğretmenlerin desteğini istemek gibi. bence okul idaresi el atabilir. size çok yük. muhakkak bir şekilde halledesiniz ama önemli olan bir sorumluluğu paylaşarak üstesinden gelmek.

• Beğen
Tepkiler: H_M
hocam okul idaresi bu duruma hiçbir tepki göstermiyor mu? yani hasta olanlar için diyecek bir şey yok, Allah şifa versin ama projeler için diğer öğretmenlerin desteğini istemek gibi. bence okul idaresi el atabilir. size çok yük. muhakkak bir şekilde halledesiniz ama önemli olan bir sorumluluğu paylaşarak üstesinden gelmek.
Hocam idare ile bir sıkıntı yok çok şükür yardımcı olurlar. Kendi projemden biri akıllı ayna yapımı. Marangozluk işleri onlar yapacak.

Buradan biz yardımcı olalım hocam, çok fazla sıkıntıya girmeyin :) Stres yapmayın, değmez..
Hocam Allah razı olsun söylemeniz yeterli. Akıllı ayna yapım videosunu siteye yükleyen hocamız var sağolsun(@metodi). Tabi yine yardımınızı isterim gereken durumlarda mutlaka.

Geri