Tübitak Bilim Fuarı Başvuru Hakkında

Kodla Büyü

H_M

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar proje taslaklarını hazırlayıp önce ildeki Tübitak Temsilcisine mi göndericez ? yoksa direk başvuru sistemine mi yükleyeceğiz???

Başvuru sistemine yükleyip başvuruyu onaylıyorsunuz hocam. İl koordinatörü ekranına düşüyor revize etmenizi istediği proje varsa başvuru onayını kaldırıp sizden düzeltme istiyor.

• Beğen
Tepkiler: H_M
Hocam önce il temsilcisine mail yoluyla göndereceksiniz. Onay aldıktan sonra sisteme yükleyeceksiniz.

Hocam iki türlü de doğrudur. İstersen il temsilcisine mail atarsın, senden düzeltme isterse düzeltmeleri yapıp sisteme girersin. İstersen de sisteme girip onaylarsın, il temsilcisi görür ve revize isterse ister, yoksa onay verir.

mail olayı eskide kaldı arkadaşlar, artık il temsilcisi siz projelerinizi sisteme girdiğiniz anda görüp size sistemden geri dönüt verebiliyor, projeler artık tek tek onaylanıyor, red veya revize edilmesi isteniyor.

Merhaba arkadaşlar benim sorum e-imza ile ilgili olacaktı. Sizler e-imza için başvurunuzu yaptınız mı (Vakıf Banka 250 tl yatırarak)? Yoksa Tübitak başvuru onaylandıktan sonra mı yapacaksınız.
Bana mail gelmişte
Kamu SM®
Kamu Sertifikasyon Merkezi
Sayın ...........................

Islak imzalı başvuru formunuz tarafımıza ulaştı. Fakat ödemeniz gelmediği için üretim yapamıyoruz. Eğer ödeme yaptıysanız ödeme dekontunuzu bilgi@kamusm.gov.tr adresine göndermenizi arz/rica ederiz.

Ödeme yapmadıysanız ödemenizi;

• Vakıfbank İnternet Şube (Vakıfbank hesabı ile)(Vakıfbank >Ödemeler> Kurum Ödemeleri>TÜBİTAK Kamu Sertifikasyon Merkezi Ödemeleri)
  • Vakıfbank Mobil Şube (Vakıfbank hesabı ile)(Vakıfbank >Ödemeler> Kurum Ödemeleri>TÜBİTAK Kamu Sertifikasyon Merkezi Ödemeleri)
  • Vakıfbank Banka Şubeleri
  • Vakıfbank ATM ( Az sayıda olan yazılımı henüz güncellenmemiş eski ATM’ler hariç. ATM’lerin güncellenmesi önümüzdeki 3 ay içinde Vakıfbank tarafından yapılacaktır.)
  • Vakıfbank Çağrı Merkezi ( Vakıfbank hesabı ile )
üzerinden tc kimlik numarası ile sorgulama yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz sistemimize ulaştığında sertifikanız üretilerek kurye ile tarafınıza gönderilecek.

Saygılarımızla.
Kamu SM®, Kamu Sertifikasyon Merkezi

Geri