Tübitak Egzersizi hakkında bir soru?

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
bi şey merak ediyorum yanlış bilgi vermemek adına; bu egzersiz için proje yapan tüm öğretmenler başvurabilir mi?

atıyorum matematikten-fizikten-biyolojiden projesi olan tüm öğretmenler egzersiz isteyebilir mi?

ben alabilirler dedim mdr. yardımcıma...

sanıyorum yanlış bilgi vermedim??

Bu kural bence gevsemek zorunda mudur bey diger branslara tubitak yapin diyor.onlarda olmaz diyor bize kaliyor.
Bence de kısıtlama olmamalı.. Proje yapmak isteyen ya da bir konu hakkında çalışma yapmak isteyen her öğretmene şartlar uygunsa (okul+sınıf+araç gereç+veli izni vb.) egzersiz çalışması yapabilmeli.

Bende bir şey sormak istiyorum. Tübitakta kordinatör seçildim. Okuldaki öğretmenler proje yapmak istemiyorlar. Bende tek başıma altından kalkabilceğimi düşünmüyorum. Sisteme hiç proje girilmediği taktirde bir sıkıntı yaşar mıyım

Bende bir şey sormak istiyorum. Tübitakta kordinatör seçildim. Okuldaki öğretmenler proje yapmak istemiyorlar. Bende tek başıma altından kalkabilceğimi düşünmüyorum. Sisteme hiç proje girilmediği taktirde bir sıkıntı yaşar mıyım
hayır

Okuldaki ders yükünün %6si
Ama bunu haftalık hesaplarsanız farklı sonuç verir eğitim öğretim yili olarak hesaplarsanız farklı sonuç verir.
Birde bizde 20 proje vardı sayı kurtarmadığı için 6 yerine herkese 4er saat verildi.

Geri