TÜBİTAK egzersizi kurs saatinde açılır mı

Kodla Büyü

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
atkadaşlar bt öğretmeniyim, okulda destekleme kursu vermiyorum. Cumartesi günü sabah 3 saat olacak şekilde TÜBİTAK 4006 için egzersiz açmak istiyorum. Fakat o saatte destekleme kursu olduğu için idarem olmaz diyor. Kurs saatinde öğrenciler hem orda hem orda olmaz diyor. Okul çıkışı hafta içi de çok geç saat olduğu için bana uymuyor. Yani benim kursum yok, öğrenciyi alamaz mıyım kurstan, egzersiz açtığımda

@boteci87 okul idareniz bu konuda haklı. Lakin idareniz sizi ve öğrencilerinizi idare edebilir. Bunu nasıl yapabilir? Resmiyette hafta içi egzersiz çalışmasını planlar ancak siz hafta sonu çalışma yaparsınız. Zaman sorunu bu şekilde halledilmiş olur. Amaaaaa, öğrencinin DYK dersinden alınması nasıl onu bilemem..
bence bunu da şöyle çözebilirsiniz. Projedeki öğrenciler taşımalı değilse DYK itince yemek arası verip öğleden sonra çalışma yapabilirsiniz..

Öğleden sonra da okulda kimse kalmıyor Hocam. Taşımalı değil gündüzlü okuldayım.

Tamam o zaman sorun yok, sizin için zaman uygunsa anahtarı alın idareden, egzersizinizi rahatça yaparsınız. İşiniz bitince de okulu kapatır gidersiniz.

Bi bayan olarak kalmak istemedim işin açığı, eşim de bebeğimiz var onun yanında olacak o saatlerde. Bu gidişte açamayacağız egzersizi

Evet Hocam vazgeçeceğiz mecburen çocuklarla derste ders çıkışı bir şekilde yapacağız egzersiz açmadan

Geri