Tübitak İçin Arduino Malzemeleri

Kodla Büyü

radicalbrain

Seçkin Üye
Seçkin Üye
tübitak 4006 için arduino setleri, shieldleri siparis edecegim okullar icin indirim yapan, güvenilir site var mi?

mbot da alacagiz. full egitim setleri ve sensor setleri ayrica elektronik malzemeler vs. havya lehim vs hicbir sey yok. aklimda laboratuvarin arka bolumunu robotik maker calismalari icin duzenlemeyi dusunuyorum. ama sitelerin fiyatlari uzerinden degil indirim yapabilecek siteler olsun istiyorum.

robotistan - fiyatlarinin uygun oldugu tarzinda mail atti. hic ilgilenmedi.
robotkutusu - yeterli malzemeler yok. gsm shield vs.
direnc.net - ilk olarak guzel fiyatlar verdi ve aradigim her seyi bulabildim lakin verdigi fiyatlara sonradan mail atarak %18 kdv de eklencek dedi. baktim soyle mbot ta bile 5 lira indirim yapmis. yapmasa daha iyi sanirim fatura kesmezse indirim yapiyor.
robikshop - iyi fiyat verdi ama hep aciklamalar yetersiz site de oyle. aradigin seyi bulamiyorsun. bir de mini baslangic setleri alcaktim 4 adet ama onlari bulmak da guc. lazim olan her sey stokta olmuyor. degisik bir site ama mh ilgili.

bilemedim, bulamadim bi yardimci olursaniz sevinirim.

hocam ilgilenmiyorlar ben de hemen hemen tüm firmaları aradım hepsi tok satıcı umurlarında değil

Tübitak projeleri zamanı binlerce okul malzeme alıyor adamlardan. Niye umurlarında olsun ki? Çin'den 5 liraya getirip 25-30 liraya da satıyorlar zaten.

aekoydemir' Alıntı:
Tübitak projeleri zamanı binlerce okul malzeme alıyor adamlardan. Niye umurlarında olsun ki? Çin'den 5 liraya getirip 25-30 liraya da satıyorlar zaten.

Aynen oyle hocam. Zaman ve fatura muhabbeti olunca hic yardimci olmuyorlar.

Hele direnc.net fatura isteyince ekstra vergi koymasi ilginc.

Geçen sene alışveriş yaptığım firmalardan indirim yapan tek mekatronikLAB firmasıydı. Hatta ürünleri Tekirdağ'a bizzat kendisi getirdi. Öğrencilerim için aldığım setlere de çok uygun fiyatlar verdi tavsiye ederim. Tabi istediğiniz tüm malzemelere ulaşamayabilirsiniz.

https://magaza.mekatroniklab.com/

Hocam bir çok siteye baktım ve gerçekten robotistan'ın fiyatları diğerlerine göre uygun...

Bazı sensör fiyatları yüksek, onlarda uygun olan yerden alındığında problem çözülür...

sencal' Alıntı:
Hocam bir çok siteye baktım ve gerçekten robotistan'ın fiyatları diğerlerine göre uygun...

Bazı sensör fiyatları yüksek, onlarda uygun olan yerden alındığında problem çözülür...

robotistan aslinda en pahali yer. gerci proje zamani bitcek hala tubitak ucreti de yatmadi.

bir kismini direnc bir kismini robitsho tan alcaz sanirim.

Şu hibeler şubatta elimize ulaşsa yurt dışından alımlar yapabilirdik. elimizde bol malzeme olurdu.

Geri